Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Street Fighter IV - poradnik do gry

Street Fighter IV - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

M. Bison (Vega) | Postacie w Street Fighter IV poradnik Street Fighter IV

M. Bison (Vega)

Bardzo mocna postać - M. Bison (Vega) | Postacie w Street Fighter IV - Street Fighter IV - poradnik do gry

Bardzo mocna postać. Szybka i zadająca solidne obrażenia. Ex Scissor Kicks przechodzi przez fireballe i ma bardzo duży zasięg, tak jak większość jego ciosów (z wyjątkiem Focus Attack). Bison może mieć kłopoty w starciach ze skaczącymi przeciwnikami, ale gdy jeden z jego specjali trafi, walka zacznie zmierzać ku końcowi.

Ciosy zwykłe

  1. HK - Hard Kick

Najlepszy cios Bisona, na nadlatujących przeciwników.

  1. d+HK - Slide Kick

Bezpieczny ślizg, który uderza na low. Wykonując go nie musimy obawiać się countera . Poza tym pozwala uniknąć niektórych fireballi (Tiger Shot - Sagata).

  1. MP, MP (w powietrzu)

Tak jak w Super Turbo, możemy wybić przeciwnika w powietrze, uderzyć dwa razy MP i po wylądowaniu zaatakować Ultra Combo . Jeśli trafimy tylko jednego puncha, możemy kontynuować juggla, prawie każdym atakiem.

Ciosy specjalne

  1. [t], p+P - Psycho Crusher

Wciśnięty punch ma wpływ na zasięg i siłę ataku. Jeśli zostanie zablokowany, zostaniemy solidnie obici, więc musimy go używać z rozwagą. Najlepiej używać go w combosach i wtedy gdy nasz przeciwnik odskakuje do tyłu. Za pomocą tego ataku możemy również bezpiecznie zmniejszać odległość, dzieląca nas od przeciwnika. Jeśli nasz timing jest odpowiedni, możemy zdejmować w ten sposób nadlatujących przeciwników.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie