Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Neverwinter Nights 2: Wrota Zachodu - poradnik do gry

Neverwinter Nights 2: Wrota Zachodu - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Hebanowe Pazury | Zadania główne poradnik Neverwinter Nights 2: Wrota Zachodu

Zadanie: Klątwa Maski

Otrzymano: Na początku gry.

Jego główna część wykonywana jest na samym końcu gry.

Hebanowe Pazury

Zadanie: Hebanowe Pazury

Otrzymano: Po pierwszej rozmowie z Rinarą.

Ważne: Wykonanie tego zadania kończy niepowodzeniem zadanie: Kościół Lathandera . Pamiętaj, że możesz współpracować tylko z jednym ze stronnictw: Kościołem Lathandera lub Hebanowymi Pazurami.

Krok 1: Porozmawiaj w Zakolu Portowym ze Słonym Jack'em . Powie Ci, że do Hebanowych Pazurów można dotrzeć przez studzienkę ściekową znajdującą się w zachodniej części Zakola .

Krok 2: Wejdź do kanałów przez studzienkę. Teraz przebij się przez grupę szczurów i dojdź do drzwi. Otwórz je, a odezwie się do Ciebie przedstawicielka Hebanowych Pazurów . Musisz opowiedzieć jej historię noszonej przez Ciebie maski , aby wpuściła Cię dalej. Jeżeli tego nie zrobisz i zdecydujesz się na walkę zamkniesz sobie drogę do współpracy z Pazurami.

1 - Hebanowe Pazury - Zadania główne - Neverwinter Nights 2: Wrota Zachodu - poradnik do gry
Do kryjówki Hebanowych Pazurów dostaniesz się wchodząc przez studzienkę do kanałów - Hebanowe Pazury - Zadania główne - Neverwinter Nights 2: Wrota Zachodu - poradnik do gry

Do kryjówki Hebanowych Pazurów dostaniesz się wchodząc przez studzienkę do kanałów.

Przy pierwszym spotkaniu z Altamą - przywódczynią bandytów możesz jeszcze zrezygnować z dołączenia do jej grupy.

Krok 3: Po wejściu do siedziby Hebanowych Pazurów odezwie się do Ciebie Altama - ich przywódczyni. Obieca Ci pomoc, jeżeli Ty zgodzisz się wykonać dla niej zadanie. Zgoda na współpracę zmieni wpływ na Mantidesa [Mantides: Wpływ -1] oraz Rinarę [Rinara: Wpływ +1]. Jeżeli odrzucisz ofertę Hebanowych Pazurów, nie będziesz mógł już do nich wrócić [Rinara: Wpływ -1].

Zadanie: Śmierć Renegatom

Otrzymano: Od Altamy, po tym jak dołączysz do Hebanowych Pazurów.

Krok 1: Idź na Trójkątny Targ i zapukaj do drzwi Domu Podricka LeGrantza . Przestraszony niziołek otworzy Ci i kiedy powiesz mu kto Cię przysłał dowiesz się, że poszukiwany renegat ukrył się gdzieś na Zakolu Portowym .

Krok 2: Udaj się do Zakola Portowego i idź do Kryjówki Rujillara . Otwórz lub wyłam drzwi i wejdź do środka. Najpierw będziesz musiał poradzić sobie z bandą zbirów . Przeszukaj ich ciała, ponieważ przy jednym z nich znajdziesz klucz do piwnicy oraz Rapier +1 i Ciężką Tarczę +1 . Po zabiciu zbirów przygotuj się do walki z renegatem i zejdź do piwnicy .

Krok 3:

W piwnicy czeka na Ciebie Rujillar - Hebanowe Pazury - Zadania główne - Neverwinter Nights 2: Wrota Zachodu - poradnik do gry

W piwnicy czeka na Ciebie Rujillar . Zamień z nim kilka słów i zabij go. Przy jego ciele znajdziesz: Bransolety Zbroi +1 [Premia do KP: +1 (Zbroja)]; Sztylet z Alchemicznego Srebra; Pierścień Ochrony +1 [Premia do KP: +1 (Odbicie)]; Różdżkę Błyskawic; Dziennik Rujillara; Skradzione Dokumenty; Zwoje: Cuchnąca Chmura, Ognista Kula, Płonące Dłonie . W piwnicy możesz jeszcze ograbić kufer (Rtęć; Sproszkowane Srebro; Destylowany Alkohol; Belladona; Diamentowy Pył; Pył Faerie; Słaba Esencja Powietrza; Wątła Esencja Ognia; Ametyst ), warsztat alchemika (Mikstura Lisiej Przebiegłości; Mikstura Niewidzialności; Duszący Pył; Większa Butelka Kwasu ) i regał na książki (Wiedza Mistrza Alchemii - przepisy; Niebezpieczeństwo Za Dokami: Niebezpieczeństwa ).

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie