Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sudden Strike - Opis przejścia gry po stronie Aliantów - poradnik do gry

Sudden Strike - Opis przejścia gry po stronie Aliantów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sudden Strike - Opis przejścia gry po stronie Aliantów - poradnik do gry

Sudden Strike to z pewnością jedna z najciekawszych gier strategicznych czasu rzeczywistego, której akcja oparta jest o historyczne kampanie prowadzone w czasie II Wojny Światowej - Sudden Strike - Opis przejścia gry po stronie Aliantów - poradnik do gry

Sudden Strike to z pewnością jedna z najciekawszych gier strategicznych czasu rzeczywistego, której akcja oparta jest o historyczne kampanie prowadzone w czasie II Wojny Światowej. Producent, firma Fireglow, z bardzo dużą sumiennością oddał większość istotnych jednostek trzech stron konfliktu biorących udział w walkach. Również mapy terenu oparte są o autentyczne dane topograficzne, z uwzględnieniem najważniejszych miejscowości i obiektów o znaczeniu strategicznym, jak mosty czy fortyfikacje.

Sudden Strike w całej swojej złożoności i realizmie nie jest wyłącznie grą RTS, lecz może być postrzegana jako taktyczna symulacja wojenna. Gra zniewala realistyczną scenerią, olbrzymią ilością jednostek mogących brać udział w zmaganiach (do 1000 jednostek w tym samym czasie) jak również rozmiarami obszarów po których możesz się poruszać. Autorzy położyli duży nacisk na szczegółowe dopracowanie wszelkich detali.

W poradniku znalazł się szczegółowy opis przejścia gry po stronie aliantów, z wyszczególnieniem wszystkich misji, jednostek, czołgów i pojazdów. Zarówno początkujących jak i zaawansowanych graczy z pewnością zainteresują porady autora dotyczące możliwych strategii jak i samej gry.

Informacje o Sudden Strike - Opis przejścia gry po stronie Aliantów - poradnik do gry

Autor : Paweł SPMKSJ Majchrowicz

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 19, ilustracje: 43 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Sudden Strike - Opis przejścia gry po stronie Aliantów - poradnik do gry