Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

X3 Konflikt Terrański - poradnik do gry

X3 Konflikt Terrański - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

X3 Konflikt Terrański - poradnik do gry

Poniższy poradnik jest zbiorem zarówno luźnych przemyśleń jak i szczegółowych informacji - X3 Konflikt Terrański - poradnik do gry

Poniższy poradnik jest zbiorem zarówno luźnych przemyśleń jak i szczegółowych informacji. Jego celem jest przybliżenie czytelnikowi podstawowych elementów, ale i przedstawienie dość konkretnych sposobów i porad odnośnie każdego praktycznie aspektu Terran Conflict. Tekst przeznaczony jest przede wszystkim dla początkujących, chociaż zapewne i bardziej doświadczeni piloci i biznesmeni znajdą w nim przydatne podpowiedzi.

Pierwsze kilka rozdziałów poradnika przybliża sposób sterowania i wskazuje pewne podpowiedzi co do radzenia sobie z nieco uciążliwym interfejsem. Wskazujemy także jak skutecznie wykorzystywać autopilota i opisujemy najpotrzebniejszy sprzęt i oprogramowanie, jakie powinno znaleźć się w profesjonalnym statku. Prócz tego skupiamy się na kluczowej dla rozgrywki reputacji oraz poziomach, jakie gracz może osiągnąć, ze wskazaniem niektórych sposobów ich zwiększania.

Kolejne fragmenty tej solucji przybliżają poszczególne wątki fabularne jak i misje poboczne. W obu przypadkach są one pozornie łatwe i bezproblemowe, jednak w praktyce okazuje się, że wykonanie nawet najprostszego zadania niejednokrotnie oznacza konieczność posiadania odpowiedniego sprzętu czy predyspozycji, o czym gra nie informuje. Przedstawiamy także nieco pobieżny opis przejścia głównych wątków - z góry zaznaczając, że nie są one jedynymi fabularnymi misjami w grze (niektóre frakcje i rozpoczęcia oferują mini kampanie), jednak według informacji samych twórców stanowią trzon historii zaprezentowanej w tej odsłonie.

Ostatni fragment poradnika to opis statków, towarów, ekonomii oraz mapa galaktyki wraz ze szczegółowym opisem kluczowych sektorów.

Informacje o X3 Konflikt Terrański - poradnik do gry

Autor : Szymon Hed Liebert

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 100, ilustracje: 337 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w X3 Konflikt Terrański - poradnik do gry