Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady (cz.2) | Osiągnięcia | Grand Theft Auto IV poradnik Grand Theft Auto IV

Full Exploration

Wraz z postępem w głównym wątku odblokujesz sobie wszystkie wyspy.

You Got The Message

Z mapkami z rozdziału Car Thefts (Kradzieże samochodów) bez problemu zdobędziesz samochody dla Steviego.

Dare Devil

W rozdziale Skoki kaskaderskie (Unique Stunt Jumps) znajdziesz mapy z zaznaczonymi skoczniami, z których musisz się wybić. Zawsze do skoku bierz szybkie pojazdy, by móc polecieć jak najdalej.

Assassin's Greed

W rozdziale Zabójca (Assassin) znajdziesz opisy wszystkich misji wymaganych dla tego osiągnięcia. Nie są one trudne.

Endangered Species

Wybicie wszystkich gołębi to zadanie wymagające mnóstwo czasu. Polecam wspomóc się mapkami z rozdziału Gołębie (Flying Rats) . Do eliminacji gołębi radzę brać karabin snajperski - nie raz i nie dwa bywa tak, że ptaszek siedzi np. na odizolowanej Liberty City skałce.

Under The Radar

Pożycz sobie turystyczny helikopter typu Maverick z lądowiska znajdującego się na południu Algonquin. Opanuj sztukę powolnego latania taką maszyną, a następnie przeleć pod jakimś mostem. Gdy to zrobisz, reszta z nich zostanie zaznaczona na radarze.

Dial B For Bomb

Wychodź z Packiem do barów, restauracji, kręgielni, itd. Więcej szczegółów w rozdziale Przyjaciele (Friends) .

Gracefully Taken

Na kolejnych stronach tego poradnika znajdziesz opis przejścia misji "I'll Take Her".

Liberty City (5)

Najlepiej wykonywać po zakończeniu głównego wątku. Dzięki temu wszyscy martwi przyjaciele zostaną raz na zawsze odseparowani od żyjących i nic Cię nie będzie rozpraszać. Poświęć przyjaciołom cały swój czas i zapoznaj się z ich upodobaniami. Więcej informacji na ten temat w rozdziale Przyjaciele (Friends) .

No More Strangers

Za każdym razem, gdy stajesz przed wyborem zabicia lub oszczędzenia kogoś, powstrzymuj się od morderstwa. Takie osoby jak Cherise, Clarence, czy Ivan stają się potem przypadkowymi postaciami. Pamiętaj, że musisz tylko nawiązać kontakt z tymi osobami, nie trzeba wykonywać wszystkich misji dla nich. Więcej informacji w rozdziale Przypadkowe postacie .

That Special Someone

Na kolejnych stronach tego poradnika znajdziesz opis przejścia misji "That Special Someone".

You Won!

Ukończenie głównego wątku to zadanie wymagające czasu. Na kolejnych stronach poradnika znajdziesz opisy wszystkich misji wymaganych do odblokowania tego osiągnięcia.

Liberty City Minute

Cały czas używaj taksówek (przyspieszając przebieg jazdy, oczywiście) i nie trać czasu na randki, kupowanie ciuchów, grę w QUB3D, itd.

Key To The City

Weź sobie urlop/sfałszuj usprawiedliwienie nieobecności w szkole, a następnie zajrzyj do rozdziału GTA IV na 100% . Zacznij wykonywać to, co znajduje się na liście zadań, wspomagając przy tym informacjami i mapkami zawartymi w tym poradniku. Powodzenia!

Teamplayer

Pograj chwilę w trybie multiplayer (najlepiej w trybie team deathmatch), by pokonać pięciu różnych wrogów.

Cut Your Teeth

Awansowanie w grze sieciowej to wynik zwykłego uczestnictwa w rankingowych meczach. Potrzebny jest na to czas. Umiejętności pojawią się wraz z praktyką.

Join The Midnight Club

Zapoznaj się bardzo dobrze z jedną z tras, a następnie postaraj się przejechać ją ostrożnie, bez wykonywania gwałtownych ruchów samochodem. Dobrze by było, gdyby liczba graczy biorących udział w wyścigu była niewielka - wtedy łatwiej jest zdobyć pierwsze miejsce.

Fly The Co-op

Troszkę ciężkie osiągnięcie do zdobycia. Pomijając praktykę (która to - jak wiadomo - czyni ludzi mistrzami), zadbaj o to, by ustawienia gry były przychylne zdobywaniu achievementa. Ustaw dobrą pogodę, samochody winny być zaparkowane, a poziom trudności ustawiony na niski.

Taking It For The Team

Po raz kolejny - praktyka! Poświęć nieco czasu na grę sieciową, we wszystkich trybach. Prędzej czy później w każdym z nich znajdziesz się w drużynie wygrywającej.

Top Of The Food Chain

Rozegraj deathmatch na mapie więzienia. Zadbaj o to, by w ustawieniach meczu włączyć opcję "tylko pistolety". Ustaw także maksymalny czas trwania rundy.

Top The Midnight Club

Osiągnięcie polega tylko i wyłącznie na poświęceniu mnóstwa czasu wyścigom samochodowym.

Wanted

Musisz zebrać łącznie pięć milionów dolarów. Na odblokowanie tego osiągnięcia trzeba przeznaczyć mnóstwo czasu i tyle.

Auf Wiedersehen Petrovic

Po raz kolejny - czas, czas i jeszcze raz czas. Graj we wszystkie tryby online, by koniec końców odblokować to osiągnięcie.

Let Sleeping Rockstars Lie

Osiągnięcie jest przechodnie, a więc musisz zabić kogoś, kto już takowe posiada. Obecnie mnóstwo ludzi już go ma, więc zdobycie go dla siebie to kwestia kilku pierwszych meczy.