Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Randki | Aktywności dodatkowe | Grand Theft Auto IV poradnik Grand Theft Auto IV

Randki

Życie z kobietą nie jest łatwe, ale bez niej jest jeszcze gorzej, dlatego Niko od czasu do czasu, dla higieny, powinien spotkać się z płcią przeciwną. Randki dzielą się na dwa rodzaje - związane z fabułą oraz z nią niezwiązane. Randki pierwszego typu są opisane w części poradnika dotyczącej głównego wątku fabularnego i misji. Oprócz tego, począwszy od misji związanych z Bruciem, będziesz mógł umawiać się przez Internet z innymi dziewczynami. Są to:

Alexandra Chilton

Możesz ją spotkać dzięki serwisowi www - Randki | Aktywności dodatkowe | Grand Theft Auto IV - Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Możesz ją spotkać dzięki serwisowi www.craplist.net. Zaloguj się tam i odnajdź wpis party girl seeks a man for NSA fun and blog material - 29 (Lancaster). Następnie kliknij w Contact me. Dobre kontakty z nią zaowocują 50% zniżką na ubrania w sklepach. Alexandra jest dostępna w godzinach od 6 rano do 2 w nocy.

Alexandra lubi: drogie ciuchy (najlepiej od Perseusa); wszelkiego typu gry i zabawy, z knajp preferuje Steinway Beer Garden i Luckly Winkles; możesz też ją zabrać show.

Alexandra nie lubi: ciuchów innych niż te od Perseusa.

Kiki Jenkins

Z Kiki możesz umówić się przez serwis randkowy love-meet, gdzie występuje pod nickiem LawChick - Randki | Aktywności dodatkowe | Grand Theft Auto IV - Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Z Kiki możesz umówić się przez serwis randkowy love-meet, gdzie występuje pod nickiem LawChick. Jest dostępna w godzinach od 6 rano do 2 w nocy. Specjalna umiejętność Kiki to ograniczenie ilości gwiazdek podczas pościgu.

Kiki lubi: tanie rosyjskie ciuchy, okulary, czapki; dobrze zjeść - możesz spokojnie zabrać ją do jakiejkolwiek jadłodajni; Kiki lubi też popić - najbardziej w Jerkov's i Club Liberty oraz w każdej innej knajpie; możesz ją zabrać na kręgle, darty, pool lub show - wszystkie te rzeczy Kiki wprost uwielbia.

Kiki nie lubi: nocnych klubów i drogich ciuchów.

Carmen Ortiz

Carmen, tak jak Kiki, możesz spotkać dzięki serwisowi randkowemu love-meet, gdzie loguje się pod nickiem SoboHoe - Randki | Aktywności dodatkowe | Grand Theft Auto IV - Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Carmen, tak jak Kiki, możesz spotkać dzięki serwisowi randkowemu love-meet, gdzie loguje się pod nickiem SoboHoe. Jest dostępna od 13 do 6 rano. Jej specjalna umiejętność to przywracanie zdrowia.

Carmen lubi: drogie ciuchy (Perseus lub przynajmniej Modo); uwielbia wszelkie knajpy, możesz też z nią pójść do klubu nocnego, na show lub pool, darty lub kręgle.

Carmen nie lubi: tanich rosyjskich ciuchów, okularów, czapek.