Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Telefon komórkowy | Podstawy | Grand Theft Auto IV poradnik Grand Theft Auto IV

Telefon komórkowy

Telefon aktywuje się wciskając strzałkę w górę - Telefon komórkowy | Podstawy | Grand Theft Auto IV - Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Telefon aktywuje się wciskając strzałkę w górę. Wówczas przycisk Enter odpowiada za klawisz zielony (aktywacja wybranego menu), natomiast Backspace - za czerwony (anuluj/cofnij).

Po menu komórki poruszamy się strzałkami, wybór potwierdzamy Enterem, a cofamy się Backspacem - Telefon komórkowy | Podstawy | Grand Theft Auto IV - Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Po menu komórki poruszamy się strzałkami, wybór potwierdzamy Enterem, a cofamy się Backspacem. Korzystając z komórki nie jest włączana pauza, dlatego należy pamiętać, by, gdy zrobimy co chcieliśmy, schować ją (naciskając odpowiednią ilość razy Backspace).

Dodatkowo, zaraz po wywołaniu komórki, naciskając strzałkę w górę, możemy wywoływać dowolne numery - Telefon komórkowy | Podstawy | Grand Theft Auto IV - Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Dodatkowo, zaraz po wywołaniu komórki, naciskając strzałkę w górę, możemy wywoływać dowolne numery. Wklepany ciąg cyfr potwierdzamy wybierając zieloną słuchawkę i wciskając Enter.

Komórka pozwala nam na łączenie się z osobami na liście kontaktów (Phonebook), odczytywanie wiadomości (Messages), sprawdzanie terminów spotkań (Organizer), uaktywnienie trybu dla wielu graczy (Multiplayer) oraz uruchomienie edytora wideo (Video Editor). Te dwa ostatnie spowodują przerwanie gry. W późniejszym etapie dojdzie nam jeszcze opcja robienia zdjęć (Camera) - przydaje się ona jedynie w misjach.

Atrybuty komórki, takie jak dzwonki i tapety, można zmieniać w menu opcji (Options), a nabywać - na serwisach internetowych, takich jak Whiz Mobile.