Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Nikopol: Carnival of Immortal - poradnik do gry

Nikopol: Carnival of Immortal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nikopol: Carnival of Immortal - poradnik do gry

Niniejszy poradnik powstał na podstawie angielskiej wersji gry - Nikopol: Carnival of Immortal - poradnik do gry

Niniejszy poradnik powstał na podstawie angielskiej wersji gry. Znajdziesz w nim szczegółowe rozwiązania wszystkich wyzwań logicznych, z jakimi zetkniesz się w trakcie rozgrywki.

Opracowana solucja może pomóc na kilka sposobów. Podstawowym źródłem informacji jest tekst, w którym rady i porady zostały przedstawione w sposób drobiazgowy. W razie problemów, wesprzyj się obrazkami prezentującymi kluczowe momenty rozgrywki. Generalnie zasadą jest, by najpierw przeczytać opis zdarzenia, a później obejrzeć je w formie zdjęcia.

Myślę, że sporym ułatwieniem powinny być również mapki, umieszczone na początku każdego z rozdziałów. Zabawa w Nikopol: Secrets of the Immortals polega na klasycznym przechodzeniu z ekranu do ekranu, dlatego uznałem, że jest to wyjście zdecydowanie lepsze niż tekstowe tłumaczenie drogi (zrób osiem kroków naprzód, dwa w prawo, cztery gdzieś tam i nie wiem, gdzie jestem). Opisowi zawsze towarzyszą odwołania do początkowego szkicu, więc nawet jeśli się zgubisz, wystarczy odszukać numer lokacji na planie. Jak się szybko zorientujesz, mowa o wytłuszczonych cyferkach w nawiasach. Miejsce zaznaczone kolorem czerwonym oznacza pozycję startową w danym epizodzie. Natomiast wyrazy zaakcentowane barwą brązową , wyróżniają czynności wykonywane wyłącznie przy użyciu przedmiotów z inwentarza.

W grze można zginąć, ale są to sytuacje, kiedy opieszałość lub błędne decyzje prowadzą jedynie do restartu okoliczności zdarzenia.

Życzę przyjemności z grania i owocnej lektury.

Daniel "Thorwalian" Kazek

Informacje o Nikopol: Carnival of Immortal - poradnik do gry

Autor : Daniel Thorwalian Kazek

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 12, ilustracje: 93 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Nikopol: Carnival of Immortal - poradnik do gry