Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 09 - poradnik do gry

FIFA 09 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szatnia i Mecz | Zostań gwiazdą w FIFA 09 poradnik FIFA 09

Szatnia i Mecz

Pora rozegrać jakiś mecz. Wybierz stosowną opcję. Pokaże się okienko z celem do zrealizowania. Zadania są dwojakiego typu: indywidualne oraz drużynowe.

Zadania mogą być przeróżne - Szatnia i Mecz | Zostań gwiazdą w FIFA 09 - FIFA 09 - poradnik do gry

Zadania mogą być przeróżne. Najtrudniejsze wydają się te przeznaczone dla drużyny, gdyż masz dosyć znikomy wpływ na postawę partnerów. Niemniej warto się trochę pomęczyć.

Sterowanie

Aby poprosić partnera o podanie, musisz wcisnąć klawisz [podanie] - Szatnia i Mecz | Zostań gwiazdą w FIFA 09 - FIFA 09 - poradnik do gry

Aby poprosić partnera o podanie, musisz wcisnąć klawisz [podanie]. Pamiętaj, aby zrobić to w momencie, kiedy partner zwrócony jest do Ciebie przodem, inaczej podanie może być niedokładne.

Aby poprosić partnera o wysokie podanie, musisz wcisnąć klawisz [wysokie podanie] - Szatnia i Mecz | Zostań gwiazdą w FIFA 09 - FIFA 09 - poradnik do gry

Aby poprosić partnera o wysokie podanie, musisz wcisnąć klawisz [wysokie podanie]. To zagranie jest trochę nieskuteczne, ale może przyczynić się do rozbicia obrony przeciwnika.

Aby poprosić partnera o podanie prostopadłe, musisz wcisnąć klawisz [podanie prostopadłe] - Szatnia i Mecz | Zostań gwiazdą w FIFA 09 - FIFA 09 - poradnik do gry

Aby poprosić partnera o podanie prostopadłe, musisz wcisnąć klawisz [podanie prostopadłe]. Pamiętaj, aby możliwie najdalej uciec obrońcom i stworzyć tzw. przestrzeń dla piłki. Inaczej obrona przejmie podanie.

Aby wymusić na drużynie oddanie strzału, wciśnij klawisz [strzał] - Szatnia i Mecz | Zostań gwiazdą w FIFA 09 - FIFA 09 - poradnik do gry

Aby wymusić na drużynie oddanie strzału, wciśnij klawisz [strzał]. Jest to bardzo przydatne, gdyż koledzy, mając otwartą drogę, mogą zacząć kiwać się przed polem karnym. Staraj się również wykorzystywać ten przycisk do wybijania piłki z własnej połowy, gdy grozi Ci ofensywa ze strony przeciwnika.

Aby zmusić formację obronną do odebrania piłki napastnikowi przeciwnej drużyny, wciśnij [podanie] - Szatnia i Mecz | Zostań gwiazdą w FIFA 09 - FIFA 09 - poradnik do gry

Aby zmusić formację obronną do odebrania piłki napastnikowi przeciwnej drużyny, wciśnij [podanie]. Aby efekt był znacznie skuteczniejszy, przytrzymaj klawisz przez kilka sekund.

Po meczu

Bez względu na wynik Twoje doświadczenie może (i powinno) wzrosnąć. Przede wszystkim fundamentalne znaczenie ma realizacja zadań. Oto podsumowanie przykładowego meczu.

Zawodnik nie wykonał zadania drużynowego, wykonał za to cel indywidualny - Szatnia i Mecz | Zostań gwiazdą w FIFA 09 - FIFA 09 - poradnik do gry

Zawodnik nie wykonał zadania drużynowego, wykonał za to cel indywidualny. Otrzymał notę meczową 8,5, co przełożyło się na 7 punktów doświadczenia. Dodając do tego 10 punktów za wykonane zadane, otrzymasz pełne 17 XP. Zapełnij pasek postępu, aby przeskoczyć na następny poziom i zyskać kolejne punkty umiejętności.