Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca - poradnik do gry

Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Opcje zarządzania planetami poradnik Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca

Opcje zarządzania planetami

Po kliknięciu na daną planetę tudzież asteroidę w kontekstowym oknie funkcji pojawi się menu jej rozwoju - Opcje zarządzania planetami - Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca - poradnik do gry

Po kliknięciu na daną planetę tudzież asteroidę w kontekstowym oknie funkcji pojawi się menu jej rozwoju. Wybierając opcję "Rozwijaj Planetę", znajdziesz tam następujące możliwości:

Infrastruktura cywilna - badania i inwestycje mające na celu zwiększenie populacji danego miejsca - Opcje zarządzania planetami - Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca - poradnik do gry

Infrastruktura cywilna - badania i inwestycje mające na celu zwiększenie populacji danego miejsca.

Obiekty bezpieczeństwa - badania i inwestycje mające na celu zwiększenie możliwości obronnych danego miejsca.

Badaj planetę - ekspedycje badawcze pozwalające znaleźć specjalne właściwości planet, takie jak np. artefakty.

Uczyń stolicą - stolice gwarantują większe wpływy z podatków i lojalność. Domyślnie Twoja pierwsza planeta jest stolicą Twego imperium.

Wydolność logistyczna - pozwala na zwiększenie ilości miejsc niezbędnych do budowy instalacji cywilnych w obrębie studni grawitacyjnej danego obiektu.

Wydolność taktyczna - pozwala na zwiększenie ilości miejsc niezbędnych do budowy instalacji wojskowych w obrębie studni grawitacyjnej danego obiektu.

Artefakty

Artefakty to potężne narzędzia mogące zmienić przebieg całej rozgrywki. Pozyskasz je, przeszukując posiadane planety. Ważne jest fakt, że dany artefakt jest przyporządkowany do planety swojego pochodzenia - wraz z jej stratą gracz traci również dany artefakt i wszystkie korzyści z nim związane.