Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca - poradnik do gry

Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ekonomia poradnik Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca

Ekonomia

Surowce

W Sins of the Solar Empire istnieją trzy główne surowce:

Kredyty - generowane z głównie z podatków.

Metale - bardzo powszechny surowiec, wydobywany w kopalniach.

Kryształy - najrzadziej występujący surowiec, również wydobywany w kopalniach.

Warto wspomnieć, że każda asteroida zawiera nieograniczone zasoby kryształów i metali (o ile naturalnie w ogóle na niej występują), a szybkość ich wydobycia zależy od naszego aktualnego poziomu technologicznego.

Podatki

Są źródłem większości dochodów Twojego imperium. Nie możesz ich ustalać bezpośrednio, jednak możesz to uczynić za pomocą badań i inwestycji w populację.

Handel

Budowa portów handlowych pozwala na wytyczanie szlaków handlowych. Zbudowanie rozległej sieci handlowej będzie dla Twojego imperium kolejnym źródłem dochodów.

Czarny rynek

Jest to kosmiczne targowisko, gdzie po cenach zależnych od aktualnej podaży i popytu będziesz mógł przehandlować jedne towary na inne - Ekonomia - Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca - poradnik do gry

Jest to kosmiczne targowisko, gdzie po cenach zależnych od aktualnej podaży i popytu będziesz mógł przehandlować jedne towary na inne. Przydatne w wypadku niedoboru jednego surowca, a nadmiaru innego.

Piraci

Zakładka piraci to tak naprawdę świetna opcja anonimowego skłócania ze sobą sąsiadów - Ekonomia - Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca - poradnik do gry

Zakładka piraci to tak naprawdę świetna opcja anonimowego skłócania ze sobą sąsiadów. W praktyce polega ono na wyznaczaniu przez Ciebie nagrody za wyrządzenie szkód danemu imperium, niezależnie od tego, czy zrobią to piraci czy inni gracze. Sam również możesz korzystać z tego mechanizmu - np. atakując gracza, za którego została wyznaczona odpowiadająca Ci nagroda.