Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

UEFA Euro 2008 - poradnik do gry

UEFA Euro 2008 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

UEFA Euro 2008 - poradnik do gry

Poradnik mistrza. Poradnik do UEFA Euro 2008 został podzielony na kilka części dotyczących różnych elementów. Zawarte w nim informacje na temat trybów, opcji menedżerskich, taktyki, piłkarzy, ich umiejętności oraz kontroli na boisku powinny okazać się receptą na sukces.

Na długo przed Mistrzostwami Euro 2008 najwspanialsi trenerzy zastanawiali się, co zrobić, by prowadzona przez nich drużyna osiągnęła sukces w turnieju - UEFA Euro 2008 - poradnik do gry

Na długo przed Mistrzostwami Euro 2008 najwspanialsi trenerzy zastanawiali się, co zrobić, by prowadzona przez nich drużyna osiągnęła sukces w turnieju. Podobną zagwozdkę zgotowano graczom, którzy zdecydowali się na zakup produkcji EA Sports. Jak wiadomo - także w futbolu diabeł tkwi w szczegółach. W niniejszym poradniku postaram się przedstawić je wszystkie, a przynajmniej te warte Waszej uwagi.

Materiał został podzielony na kilka części dotyczących różnych elementów zabawy w UEFA Euro 2008. Zawarte w nim informacje na temat trybów, opcji menedżerskich, taktyki, piłkarzy, ich umiejętności oraz kontroli na boisku powinny okazać się receptą na sukces. Poradnik adresowany jest do osób na poziomie od początkującego do średnio zaawansowanego. Wyższe umiejętności to już kwestia indywidualnego treningu i futbolowego geniuszu!

Jakub "Kuba" Kralka

Informacje o UEFA Euro 2008 - poradnik do gry

Autor : Jakub Kuba Kralka

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 29, ilustracje: 42 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w UEFA Euro 2008 - poradnik do gry