Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Alone in the Dark: Koszmar powraca - poradnik do gry

Alone in the Dark: Koszmar powraca - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Alone in the Dark: Koszmar powraca - poradnik do gry

Koszmarna solucja! Poradnik do gry „Alone In The Dark: Koszmar Powraca” zawiera kompletny opis przejścia gry zarówno postacią prywatnego detektywa Edwarda Carnby'ego jak i pani profesor Aline Cedrac. Ich przygody są zupełnie różne lecz wzajemnie się uzupełniają.

Czwarta odsłona Alone In The Dark o podtytule Koszmar Powraca (w oryginale The New Nighmare ), wciąż pozostaje jednym z najlepszych survival horrorów, jaki powstał na komputery domowe - Alone in the Dark: Koszmar powraca - poradnik do gry

Czwarta odsłona Alone In The Dark o podtytule Koszmar Powraca (w oryginale The New Nighmare ), wciąż pozostaje jednym z najlepszych survival horrorów, jaki powstał na komputery domowe.

W Alone In The Dark: Koszmar Powraca możemy wcielić się w postać prywatnego detektywa Edwarda Carnby'ego lub pani profesor Aline Cedrac. Rozgrywka obiema postaciami znacząco się różni. Każda z nich przeżywa odrębne przygody, rozwiązuje zupełnie inne zagadki, walczy z innymi głównymi przeciwnikami, czasem porusza się też po lokacjach, do których nie ma wstępu ich partner. Opowieści zazębiają się i dopiero po przejściu gry obiema postaciami poznamy całość historii.

W tekście kolorem niebieskim oznaczone są przedmioty, które znajdziesz na swojej drodze. Kolorem zielonym oznaczona jest amunicja do broni, apteczki oraz talizmany zapisu. Natomiast kolorem pomarańczowym , zaznaczone są niektóre kluczowe czynności, które musisz wykonać, a które łatwo przeoczyć.

Informacje o Alone in the Dark: Koszmar powraca - poradnik do gry

Autor : Marcin lhorror Jaskólski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 51, ilustracje: 661 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Alone in the Dark: Koszmar powraca - poradnik do gry