Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Enemy Territory: Quake Wars - poradnik do gry

Enemy Territory: Quake Wars - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Pola bitew | Enemy Territory Quake Wars poradnik Enemy Territory: Quake Wars

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Mapy w ETQW oraz sposób przeprowadzania operacji jest kwestią najbardziej dyskusyjną w całej grze. Niniejszy ich opis - poza wyszczególnieniem celów głównych i pobocznych - ma za zadanie przybliżyć jedne z częstszych zachowań graczy oraz sposoby przeciwdziałania im.

Opisy plansz mówią również o tym, jak ma wyglądać struktura klasowa drużyny, co ma pomóc w wyborze własnej funkcji. Jeśli założymy, że zalecana jest kombinacja 7 żołnierzy / 7 sanitariuszy / 2 szpiegów, to najlepiej jest wybrać klasę tak, aby ogólny stosunek funkcji w drużynie zbliżył się do tego przedstawionego powyżej.

Istnieje kilka typowych czynności, jakie po prostu trzeba wykonać, by usprawnić działanie drużyny. Są to, np. rozstawianie radaru i systemu obrony przed artylerią na każdym etapie misji. Opisy w dalszej części poradnika przypominają o tego typu działaniach w wypadkach, gdy są one szczególnie ważne i potrzebne.

70% sukcesu to umiejętność współdziałania i sumienne wykonywanie swoich obowiązków, 15% sukcesu to celność (wliczając w to również strzały oddane z pojazdów), 10% sukcesu to szybkość, z jaką się poruszamy, a pozostałe 5% to dogłębna znajomość map, w tym skomplikowanych systemów korytarzy, na jakie najczęściej natyka się drużyna atakująca podczas realizowania ostatniego celu operacji.