Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja trzecia - The last stand (1a) | Akt trzeci poradnik Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

1a) Protect the U.S. border station

(Będziesz musiał bronić posterunku przed kontratakiem sił wroga. Nie jest to trudne zadanie, szczególnie jeśli wiesz co należy robić. Skup się głównie na eliminacji strzelca okupującego działko humvee.)

Przeciwnicy będą nadciągali z południa (#1), czyli z tego samego miejsca, w którym rozpoczynałeś zabawę. Ponadto gdybyś nie był przygotowany, byłbyś świadkiem ostrzału moździerzowego (#2). Gdy tylko oczyścisz posterunek, radziłbym więc przystąpić do przedstawionych poniżej działań.

1 - Misja trzecia - The last stand (1a) - Akt trzeci - Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry
W pierwszej kolejności umiejętnie rozstaw swoich ludzi - Misja trzecia - The last stand (1a) - Akt trzeci - Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry

W pierwszej kolejności umiejętnie rozstaw swoich ludzi. Strzelcy powinni skorzystać ze zneutralizowanych CKM-ów (#1). Snajpera schowaj natomiast za jakąś niewielką osłoną. Sam natomiast powinieneś skrywać się wewnątrz posterunku. Na horyzoncie powinni pojawić się pierwsi rebelianci (#2).

2 - Misja trzecia - The last stand (1a) - Akt trzeci - Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry
Z przeciwnikami tymi powinna radzić sobie drużyna, szczególnie jeśli masz przy sobie snajpera - Misja trzecia - The last stand (1a) - Akt trzeci - Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry

Z przeciwnikami tymi powinna radzić sobie drużyna, szczególnie jeśli masz przy sobie snajpera. Skup się dopiero wtedy, gdy wyłoni się humvee. Musisz JAK NAJSZYBCIEJ pozbawić życia znajdującego się na maszynie strzelca (#1). Ponadto warto skorzystać z granatnika w celu zniszczenia pojazdu. Broń się tak długo (#2), aż otrzymasz informację o pomyślnej akcji.

3 - Misja trzecia - The last stand (1a) - Akt trzeci - Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry
4 - Misja trzecia - The last stand (1a) - Akt trzeci - Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry