Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja pierwsza - Attack on multiple axes | Akt trzeci poradnik Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

Główne cele misji:

1) Eliminate air threats (Pozbyć się wszystkich rebeliantów wyposażonych w wyrzutnie RPG)

2) Cover Bravo team (Osłaniać drużynę Bravo podczas eksploracji budynku, w którym powinny być przetrzymywane ładunki nuklearne)

Możliwe punkty startu:

A) Południowa część miasta

B) Wschodnia część mapy, niedaleko jednego ze stanowisk RPG

Podobnie jak w niektórych poprzednich misjach, oba warianty różnią się między sobą przede wszystkim szybkością z jaką zbliżymy się do pierwszego głównego celu. Wybierając wariant A można sobie pozwolić na spokojniejszy start. Mimo wszystko radziłbym się zdecydować na wariant B. Nie powinieneś mieć bowiem żadnych problemów z pokonaniem kilku pierwszych przeciwników, a w dalszej części misji i tak będziesz pokonywał drogę, z której musiałbyś skorzystać w przypadku skorzystania z pierwszego dostępnego punktu zrzutu.

Tym razem będziesz już dysponował standardowym czteroosobowym zespołem. Nie radziłbym wymieniać domyślnie przydzielonych broni, albowiem snajperka nie sprawdziłaby się w tej misji. W kilku miejscach musisz bowiem agresywnie atakować wrogie siły, nie mogąc sobie pozwolić na dłuższe przeładowania. Proponowałbym natomiast zmodyfikować domyślny skład drużyny, zamieniając jednego ze strzelców (Rifleman) na snajpera. Postać ta w roli wsparcia (a nie dowódcy drużyny) bardzo się bowiem przyda, szczególnie podczas wypełniania drugiego głównego celu tej misji oraz w końcowej jej fazie.

Mapa okolicy:

Czerwonym kolorem oznaczono proponowaną trasę eksploracji mapy. Pamiętaj, że poniższy rysunek ma jedynie pomóc w ogólnej orientacji na mapie. Zapoznaj się więc z pełnym opisem tej misji. Punkty A oraz B oznaczają miejsca, w których możesz rozpocząć zabawę. Wykrzyknikiem oznaczono natomiast najważniejsze lokacje czy na mapie, czyli takie, które odwołują się do zleconych przez dowództwo zadań.

1 - Misja pierwsza - Attack on multiple axes - Akt trzeci - Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry