Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja piąta - Get me Rosen | Akt drugi poradnik Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

Główne cele misji:

1) Destroy Blackhawk remains (Pozbyć się zebranych przez rebeliantów fragmentów zestrzelonego śmigłowca Blackhawk)

2) Evacuate Lt Rosen (Odnaleźć i uratować porucznika Rosena)

Możliwe punkty startu:

A) Południowa droga

B) Okolice hacjendy

Wyjątkowo radziłbym zdecydować się na drugi wariant, czyli dokonanie zrzutu niedaleko hacjendy, na terenie której wykonasz wszystkie niezbędne zadania. Jest to szczególnie wskazane jeśli planujesz ukończyć całą misję bez wszczynania alarmu. Będzie to oczywiście w pełni możliwe i zarazem bardzo wskazane. Wszczęcie alarmu spowodowałoby bowiem, iż wezwane zostałyby dodatkowe posiłki, z którymi musiałbyś się uporać. Wybierając atak z ukrycia zabijesz z kolei niewiele ponad 20 osób.

Podobnie jak w poprzedniej misji, będziesz działał w dwuosobowym składzie. Radziłbym nic tu nie zmieniać, gdyż domyślnie wybrany pomocnik (rifleman) jest dobrze dopasowany do specyfiki tej misji. Jeśli chodzi o główną broń, jeśli w całości zamierzasz opierać się na pojedynczych zabójstwach, możesz zdecydować się na snajperkę (broń musi mieć jednak zamontowany tłumik). W przeciwnym wypadku broń domyślna w zupełności sprawdzi się (giwera ta już standardowo powinna być wyciszona).

Mapa okolicy:

Czerwonym kolorem oznaczono proponowaną trasę eksploracji mapy. Pamiętaj, że poniższy rysunek ma jedynie pomóc w ogólnej orientacji na mapie. Zapoznaj się więc z pełnym opisem tej misji. Punkty A oraz B oznaczają miejsca, w których możesz rozpocząć zabawę. Wykrzyknikiem oznaczono natomiast najważniejsze lokacje czy na mapie, czyli takie, które odwołują się do zleconych przez dowództwo zadań.

1 - Misja piąta - Get me Rosen - Akt drugi - Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry