Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados: Wanted Dead or Alive - poradnik do gry

Desperados: Wanted Dead or Alive - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

17 - To the Last Bullet | Desperados Wanted Dead or Alive poradnik Desperados: Wanted Dead or Alive

Misja 17 - To the Last Bullet

Cel: Zabić wszystkich kowbojów na planszy!

Poziom trudności: 4.5/10

Kim sterujemy: John, Sam, Doc, Kate, Sanchez

Możliwości zakończenia misji niepowodzeniem: Śmierć członka drużyny

Wskazówki: Wyjątkowo w tej misji polecam metodę "siłową". Poza śmiercią naszych herosów nic tu nam w zasadzie nie grozi.

Najbardziej przydatne gadżety: nożyk do rzucania, kamyki

Ta misja będzie nieco krótsza od poprzednich - 17 - To the Last Bullet | Desperados Wanted Dead or Alive - Desperados: Wanted Dead or Alive - poradnik do gry

Ta misja będzie nieco krótsza od poprzednich. Nasz cel to wyeliminowanie wszystkich ludzi szeryfa, którzy zaatakowali naszą drużynę. Zaczynamy w cieniu [PUNKT 1 NA MAPIE], jest to zarazem znakomite miejsce do usuwania kolejnych oponentów. Ustaw Johna, Sama, Doca i Sancheza na granicy cienia a Kate odstaw troszeczkę dalej gdyż jej broń jest zdecydowanie najsłabsza z całej piątki. Wybiegnij Johnem z cienia i strzel na oślep. Zbierze się tu spora grupka. Staraj się eliminować przeciwników pojedynczo, nawet jeśli większa grupka zauważy naszych przyczajonych w cieniu herosów przy tak ogromnej sile ognia powinniśmy wygrać praktycznie każde starcie. Pamiętaj również, że Doc może leczyć członków drużyny. Kiedy oczyścisz już całą okolicę weź Sanchezem kamyczka, który leży przy wejściu do dalszych zabudowań [PUNKT 2 NA MAPIE]. Wróć się na dół i idź w lewo. Przy użyciu umiejętności Johna (nożyk, pozytywka) i Sancheza (kamyczki) wyeliminuj wszystkich trzech strażników, którzy się tam znajdują (możesz rzucić też buteleczką Doca) [PUNKTY 3 NA MAPIE]. Wybierz Johna i posuwając się ku górze zabijaj kolejnych wrogów. Jeżeli rewolwer Ci się "przegrzeje" odczekaj chwilę albo próbuj walczyć innym z bohaterów (np. Samem albo Sanchezem). Na górze jest co prawda kilku gringos ale ustawiając się w odpowiednich miejscach (np. stojąc za murem) zabijesz ich bez większych problemów. Po oczyszczeniu góry wróć się do wioski, wejdź po drabinie (zewnętrzna część zabudowań [PUNKT 4 NA MAPIE]) i z góry albo zastrzel stojących tam kowbojów albo rzuć w nich gazową buteleczką. Po wyeliminowaniu wszystkich przeciwników z tej planszy pojawi się Mia a my ruszymy na kolejną, trudniejszą już misję.