Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crackdown - poradnik do gry

Crackdown - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Violetta "Santo Maria" Sanchez | Los Muertos poradnik Crackdown

Violetta "Santo Maria" Sanchez

Violetta

Violetta "Santo Maria" Sanchez odpowiada za morale oddziałów Los Muertos. Jej dom publiczny zapewnia ciągły napływ chętnych do wstąpienia w szeregi gangu. Wyeliminowanie jej z pewnością obniży zapał do walki, a jednocześnie zmniejszy napływ nowych ludzi do Los Muertos.

Ostatnim znanym miejscem pobytu Violetty był silnie chroniony budynek położony w południowo-wschodniej części miasta, niedaleko autostrady. Stamtąd właśnie radzimy przypuścić atak.

Kiedy autostradą dotrzesz w pobliże zajmowanego przez Sanchez budynku, zostaniesz zaatakowany przez grupę przeciwników. Rozpraw się z nimi posiłkując się przy tym granatami i niezawodnym "Świetlikiem". Po oczyszczeniu okolicy rozejrzyj się po pobliskich budynkach, a dostrzeżesz ten przedstawiony na poniższym zdjęciu.

Przeskocz płot, wdrap się na wspomnianą budowlę, a będziesz już niedaleko Violetty - Violetta

Przeskocz płot, wdrap się na wspomnianą budowlę, a będziesz już niedaleko Violetty. Jeżeli wszystko dobrze rozegrasz, uda Ci się ją zaskoczyć. Wystarczy, że z pomarańczowego bloku, przedostaniesz się na niebieski budynek, a stamtąd, kierując się wskazaniami radaru dotrzesz do jej kryjówki. Najszybszym sposobem wyeliminowania Sanchez jest przewrócić ją na ziemię i dobić kopniakami.