Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gothic 3 - poradnik do gry

Gothic 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Główne zadania (1) | Questy | Solucja Gothic 3 poradnik Gothic 3

1. Berło Varantu

Berło Varantu to artefakt, którego właścicielem jest król Rhobar. Zadanie związane z berłem pojawi się w końcowej fazie gry, kiedy to będziesz musiał wybrać jedno z możliwych zakończeń. Berło właściwie przyda się do więcej niż jednej ścieżki, ale jako główne zadanie wyznaczane jest przez Xardasa, kiedy wybierzesz ścieżkę Orków (i razem z Xardasem opuścisz świat). Po prostu musisz odebrać Rhobarowi artefakt, a jest to możliwe tylko po zabiciu króla.

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 2500

2. Boski artefakt z Trelis

Artefakt z Trelis to Amulet Adanosa i jest on w posiadaniu wodza całego miasta Orka Vaka. Do Vaka dostaniesz się dopiero po uzyskaniu odpowiednio wysokiej reputacji w Trelis, co wiąże się z wykonaniem całego szeregu zadań. Wódz Orków zgodzi się oddać artefakt, ale za kolosalną sumę pięćdziesięciu tysięcy złotych monet. Jeśli tyle nie masz, lub nie chcesz płacić, to musisz skorzystać z drugiego wyjścia. Ten sposób to współpraca z buntownikami z Nemory. Jednak zanim zdobędziesz zaufanie Rebeliantów, będziesz musiał wykonać kolejną porcję questów. Dopiero wtedy razem zaatakujecie Trelis i będziesz mógł zabrać artefakt.

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 2500

3. Dotrzyj do króla!

Nagroda za dotarcie do sali tronowej króla Rhobara w Vengard. Dotrzesz tam dopiero po znalezieniu kamienia teleportacyjnego do świątyni (opisane dalej) i przebiciu się przez miasto okupowane przez Orków (opisane przy okazji questów z Varantu).

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 2500

4. Dowiedz się dla Rhobara, co planuje Xardas

Zadanie dostaniesz od samego króla Rhobara już po tym jak dostaniesz się do sali tronowej w Vengard.

Rhobar poprosi Cię o zbadanie planów Xardasa - Główne zadania (1) | Questy | Solucja Gothic 3 - Gothic 3 - poradnik do gry

Rhobar poprosi Cię o zbadanie planów Xardasa. Musisz udać się do Nordmaru i tam odszukać kryjówkę nekromanty (opisane wcześniej). Po odnalezieniu Xardasa bez problemu poznasz jego zamiary (wystarczy z nim porozmawiać).

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie