Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Frater - poradnik do gry

Frater - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sala Alchemika | Lokacje Frater poradnik Frater

Sala Alchemika

Quest - Sala Alchemika

Kierujmy się na północ wzdłuż korytarza (1) - Sala Alchemika | Lokacje Frater - Frater - poradnik do gry

Kierujmy się na północ wzdłuż korytarza (1) . Prawie na samym środku sali przemówi do nas diaboliczny głos (2) . To Marcus. Po krótkiej wymianie pogardliwych wypowiedzi przyjdzie czas na ostateczny rozrachunek. Marcusa nie zabijemy ani bronią białą bądź palną, ani magicznymi zaklęciami. Przypominacie sobie słowa jednego z NPC, który mówił, że jedynym sposobem na pokonanie dowódcy legionów śmierci jest wykorzystanie mocy czterech demonów? W takim razie udajmy się do punktów wskazanych na mapce (3a, 3b, 3c, 3d) . Gdy znajdziemy się w jednym z nich, przywołajmy wybranego demona. Czynność należy powtórzyć czterokrotnie. Do Sali Alchemika przybędzie potężny mag. Jego moc jest tak wielka, że jest on w stanie w znaczącym stopniu osłabić Marcusa. My natomiast zajmijmy się unikaniem pocisków. Po krótkiej cut-scence będziemy musieli podjąć decyzję - wykończyć Markusa, czy stoczyć bitwę na śmierć i życie z Furorem (4) . Wybór należy do Was, zdradzę tylko, że są dwa alternatywne zakończenia. Dlatego też, proponuję zapisać stan gry, nim zrobicie dalszy krok. I... to już wszystko.:) Gratulacje, ukończyliście Fratera!

1 - Sala Alchemika | Lokacje Frater - Frater - poradnik do gry

Przeciwnicy:

  1. Marcus - przez pewien czas niewrażliwy na nasze ataki fizyczne oraz magiczne, nasza rola w jego zabiciu jest niewielka;
  2. Furor - Dia... znaczy Furor to najsilniejszy przeciwnik w grze, jeżeli zechcemy zobaczyć inne zakończenie, musimy go unicestwić.

Pomocne uwagi:

  1. gdy tylko znajdziesz się w tej lokacji, koniecznie zapisz stan gry!