Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Onimusha 3: Demon Siege - poradnik do gry

Onimusha 3: Demon Siege - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Onimusha 3: Demon Siege - poradnik do gry

Witam Wszystkich Niezłomnych - Onimusha 3: Demon Siege - poradnik do gry

Witam Wszystkich Niezłomnych!

Zapraszam do przeżycia przygody w towarzystwie niepokonanego Jacques'a Blanc i nieco egzotycznego Samanosuke Akechi w kolejnej odsłonie gry "Onimusha", tym razem opatrzonej numerem porządkowym 3 i podtytułem "Demon Siege". Na początek - kilka rad praktycznych, bezpośrednio przed rozpoczęciem rozgrywki. W grze preferowane jest użycie (jako kontrolera) joypada, co nie wyklucza zabawy za pomocą klawiatury i gryzonia. Ten z Graczy, który zdecyduje się na drugą opcję, niechaj bardzo starannie zapozna się z klawiszologią i korzystając z możliwości indywidualnej konfiguracji, stworzy optymalne i preferowane przez siebie ustawienia. Czynność ta jest niezbędna.

Sprawa druga - gorąco zalecam, w chwili, gdy opcja ta zostanie udostępniona, przejście sesji treningowych, co pozwoli na poznanie techniki walki i na praktyczne wykorzystanie ustawień gry. Zrozumiecie też istotę "zasysania" dusz pokonanych wrogów i wpływ ich na samego Samanosuke, oraz stan jego zdrowia, kondycji i innych przymiotów. Ukończenie poszczególnych treningów z sukcesem, skutkuje otrzymaniem różnych przydatnych gadżetów. W czasie rozgrywki właściwej dokładnie eksplorujcie miejsce działań aktualnie "prowadzonych" bohaterów, gdyż niejedno można znaleźć!

Częściową pomocą służyć Wam będą zamieszczone w tym poradniku mapy. Przedmioty o szczególnym znaczeniu wyróżniłem kolorem niebieskim i w miarę możliwości opatrzyłem krótką charakterystyką. Ciekawostką jest, że wprowadzenie ich do gry właściwej stwarza szanse poznawania dodatkowych zdolności Samanosuke. Bez strachu korzystajcie z tej możliwości. Poradnik niniejszy skonstruowałem, wykorzystując do gry klawiaturę i mysz, wobec czego zasadniczo skierowany będzie w części technicznej do użytkowników podobnych konfiguracji. A reszta? Reszta proszę Szanownych Graczy "wyjdzie w praniu", jak mawiano w zamierzchłych czasach...

Do Boju! Śmierć i potępienie przeklętemu Nobunadze!

Informacje o Onimusha 3: Demon Siege - poradnik do gry

Autor : Mariusz PIRX Janas

Ostatnia aktualizacja : 10 lutego 2017

Poradnik zawiera : strony: 42, ilustracje: 471 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Onimusha 3: Demon Siege - poradnik do gry