Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Age of Empires: The Rise of Rome - poradnik do gry

Age of Empires: The Rise of Rome - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Age of Empires: The Rise of Rome - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Witaj Czytelniku w radach i poradach poświęconych The Rise of Rome, rozszerzeniu do gry Age of Empires - Age of Empires: The Rise of Rome - poradnik do gry

Witaj Czytelniku w radach i poradach poświęconych The Rise of Rome, rozszerzeniu do gry Age of Empires. Zebrane tu dane powstały w oparciu o program w wersji 1.0a, jednak z powodzeniem mogą zostać wykorzystane przez graczy, którzy nie zdecydują się na zainstalowanie oficjalnego patcha - różnic mających wybitny wpływ na sposób prowadzenia rozgrywki jest doprawdy niewiele.

Cały tekst to de facto dodatek do poradnika przygotowanego z myślą o podstawowej edycji gry. Tam też poruszam kwestię pierwszych kroków w programie, taktyk, a do przeglądu jest kompletna lista epok, cywilizacji, surowców, budynków, jednostek i wynalazków, którym towarzyszą stosowne opisy i rady. Tutaj znajdziesz tylko to, co oferuje add-on.

Zanim przejdziesz do konsumpcji, zwróć uwagę na dwie rzeczy. Po pierwsze w zestawieniu jednostek spotkasz się z niezrozumiałym być może oznaczeniem wartości obrony. Cyfra w nawiasie to nic innego jak specjalny pancerz chroniący daną jednostkę przed pociskami wystrzeliwanymi w jej kierunku. Druga sprawa to tabelki. Oprócz uzupełnienia ich o nacje pojawiające w The Rise of Rome, dodałem także wykazy uwzględniające występowanie innowacji u wcześniej poznanych ludach. O wszystkim tym była mowa w poradniku do zwykłego Age of Empires i tam też raz jeszcze cię odsyłam jeżeli szukasz konkretnej informacji na wybrany temat.

To było na tyle. Teraz czeka na Ciebie prezentacja ponadplanowych narodów, jednostek, technologii, a na końcu obszerna relacja z czterech kampanii. Zapraszam do mam nadzieję owocnej lektury.

Daniel "Thorwalian" Kazek

Informacje o Age of Empires: The Rise of Rome - poradnik do gry

Autor : Daniel "Thorwalian" Kazek

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 37, ilustracje: 81 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Age of Empires: The Rise of Rome - poradnik do gry