Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tomb Raider: Legenda - poradnik do gry

Tomb Raider: Legenda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FINAŁ] Bolivia - The Looking Glass (2) | Etap 8 poradnik Tomb Raider: Legenda

Po pewnym czasie zraniony boss wyląduje na ziemi. Nad widoczną w tym miejscu Amandą pojawi się też charakterystyczny wykrzyknik (#1). Musisz szybko podbiec w to miejsce, a następnie wcisnąć klawisz E, tak aby dodatkowo zranić bestię (#2).

1 - FINAŁ] Bolivia - The Looking Glass (2) | Etap 8 - Tomb Raider: Legenda - poradnik do gry
Opisane wyżej czynności będziesz jeszcze musiał kilka razy powtórzyć (#1) - FINAŁ] Bolivia - The Looking Glass (2) | Etap 8 - Tomb Raider: Legenda - poradnik do gry

Opisane wyżej czynności będziesz jeszcze musiał kilka razy powtórzyć (#1). Najwięcej problemów sprawi ci zapewne umiejętne unikanie ataków bossa, gdyż dobijanie go jest banalnie proste. Po kilkudziesięciu sekundach powinno ci się udać zadać ostateczny cios (#2).

2 - FINAŁ] Bolivia - The Looking Glass (2) | Etap 8 - Tomb Raider: Legenda - poradnik do gry
Nie pozostało ci już nic innego, jak tylko rozsiąść się wygodnie w fotelu i podziwiać zakończenie (screeny #1-#4) - FINAŁ] Bolivia - The Looking Glass (2) | Etap 8 - Tomb Raider: Legenda - poradnik do gry

Nie pozostało ci już nic innego, jak tylko rozsiąść się wygodnie w fotelu i podziwiać zakończenie (screeny #1-#4). Końcowy filmik będzie dotyczył jedynie części spraw, nie wyjaśni natomiast wielu innych kwestii. Miejmy nadzieję, iż "Tomb Raider: Legend" doczeka się oficjalnej kontynuacji, w której wszystkie główne wątki zostaną ostatecznie zakończone. :-)

Gratulacje! Właśnie ukończyłeś grę! Teraz pozostało ci już tylko popracowanie nad końcowym wynikiem (procentowym), którego wysokość jest uzależniona od liczby i jakości zdobytych sekretów. Powodzenia!

3 - FINAŁ] Bolivia - The Looking Glass (2) | Etap 8 - Tomb Raider: Legenda - poradnik do gry
4 - FINAŁ] Bolivia - The Looking Glass (2) | Etap 8 - Tomb Raider: Legenda - poradnik do gry
5 - FINAŁ] Bolivia - The Looking Glass (2) | Etap 8 - Tomb Raider: Legenda - poradnik do gry
6 - FINAŁ] Bolivia - The Looking Glass (2) | Etap 8 - Tomb Raider: Legenda - poradnik do gry