Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tycoon City: New York - poradnik do gry

Tycoon City: New York - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tycoon City: New York - poradnik do gry

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Tycoon City: New York, najnowszej strategii ekonomicznej autorstwa Deep Red Games - Tycoon City: New York - poradnik do gry

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry "Tycoon City: New York", najnowszej strategii ekonomicznej autorstwa Deep Red Games. Wspomniane studio developerskie w przeszłości opracowało między innymi dobrze przyjętego "Monopoly Tycoon". Osoby, które miały do czynienia z tamtą produkcją nie powinny mieć większych problemów z poznaniem zasad rządzących światkiem "Tycoon City", tym bardziej iż interfejs obsługi jest wyjątkowo przyjazny w obsłudze, przez co można skupić się na najprzyjemniejszych aspektach rozgrywki, czyli obserwacji rozwoju kolejnych dzielnic miasta. Poniższy poradnik został przygotowany w głównej mierze z myślą o mniej doświadczonych graczach. Warto jednocześnie zaznaczyć, iż "Tycoon City: New York" nie jest skomplikowanym tytułem, w którym każdy element powinien być dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Gra wybacza nawet większe wpadki, mniejszą rolę odgrywają również fundusze, z których pozyskiwaniem nie ma zazwyczaj żadnych problemów. Pomimo tych wszystkich uproszczeń, w pewnych sytuacjach kolejne czynności należy wykonywać zgodnie z ustalonym przez producentów schematem. Czasami należy również wykonywać dość niestandardowe czynności, czy też dokładniej planować dalsze posunięcia. Sądzę, iż wtedy właśnie poradnik najbardziej może się przydać.

Poniższy tekst podzielony został na cztery główne rozdziały. Każdy z nich skoncentruje Twoją uwagę na czymś innym. Pierwszy rozdział zawiera wyjątkowo szczegółowy opis przejścia przygotowanej przez producentów kampanii singleplayer. Do zaliczenia jest w sumie trzynaście rozbudowanych etapów. Każdy kolejny poziom odkrywa nową dzielnicę Nowego Jorku (w niektórych przypadkach nawet dwie). Opisywana strategia posiada również tryb Sandbox. Stanowi on jednak wyłącznie rozwinięcie głównej kampanii, pozwala bowiem przystąpić do zabawy na wszystkich dzielnicach, bez konieczności sukcesywnego ich odblokowywania. Drugi rozdział poradnika w największym stopniu powinien zainteresować początkujących graczy. Zawiera bowiem szereg porad, które mogą okazać się przydatne w trakcie rozgrywki. Część z tych elementów opisana została we wbudowanym tutorialu, wielu innych należy się jednak uczyć na bieżąco. Rozdział ten zawiera informacje dotyczące między innymi zaspokajania potrzeb mieszkańców miasta, czy też wzbogacania posiadanych biznesów dodatkowymi komponentami. Trzeci rozdział stanowi klasyfikację najciekawszych obiektów, które w trakcie zabawy będzie można zakupić. Nie wszystkie biznesy przynoszą spore zyski, należy także zwracać uwagę na to żeby pojawiały się w odpowiednim otoczeniu. Wszystko to zostało dokładnie opisane. Ostatni (czwarty) rozdział poradnika koncentruje natomiast uwagę grającego na bardziej zaawansowanych kwestiach, o których istnieniu nie trzeba początkowo wiedzieć. Rozdział ten opisuje zalety stawianych w trakcie gry zabytków i charakterystycznych lokacji Nowego Jorku, czy też podaje szersze informacje na temat zwalczania pojawiającej się na mapie konkurencji.

Nie pozostaje mi już nic innego, jak tylko zaprosić Was do zabawy, życząc jednocześnie miłej i owocnej gry!

Jacek "Stranger" Hałas

Informacje o Tycoon City: New York - poradnik do gry

Autor : Jacek Stranger Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 93, ilustracje: 83 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Tycoon City: New York - poradnik do gry