Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Bard's Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

The Bard's Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farma | Rozdział XI | The Bard's Tale Opowieści Barda poradnik The Bard's Tale: Opowieści Barda

Farma

Wyjścia - Farma | Rozdział XI | The Bards Tale Opowieści Barda - The Bards Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

Wyjścia:

[A] - Farma / Stromness

[B] - Farma / Kopalnie Firbolgów

Przez większość czasu na tym poziomie również będziesz musiał bronić Hatchera . Na początku szybko zapisz grę w [1] . Przeciwnikami będą tym razem zwierzęta - świnie, kurczaki i krowy. I znów, nie ma czasu na zabijanie ich. Odpędzaj je i biegnij za Hatcherem . Uważaj - prosiaki mogą cię unieruchamiać. W końcu dobiegniesz do [2] , gdzie znajduje się dom Hatchera . Teraz musisz ochraniać go przed trzema falami martwych zwierząt. Nie będzie to trudne, polecam łuk. Upewnij się, że masz maksymalną liczbę towarzyszy.

Potem w [3] pojawi się wielki Haggisowy potwór złożony z mięsnych odpadków. Będzie w ciebie rzucał kawałkami mięsa. Musisz i atakować jego i patrzeć, czy z Hatcherem jest wszystko w porządku - niech nie zginie, bo nie dostaniesz łuku. Ty sam także używaj łuku. Haggisowy potwór co jakiś czas będzie odnawiał swoją energię, zrobi to ze trzy razy - najlepiej się pospieszyć, by nie miał czasu się zregenerować. Gdy go pokonasz dostaniesz 880 doświadczenia, tarczę Onaich, a od Hatchera - łuk Ddraig Goch.

Teraz dopiero zbadaj okolicę. W skrzyni w [4] znajdziesz srebro, w pniu w [5] - Żmijowy kamień oraz amulet Czterolistna koniczyna, a w skrzyni w [6] - trzy Żmijowe kamienie i srebro. Na północ od chaty znajduje się kolejny pień, a w nim amulet - Pierścień złotego ostu. Teraz skieruj kroki do [B] , po drodze porozmawiasz z Hatcherem i dostaniesz 5500 doświadczenia. Zanim jednak wejdziesz do kopalni, wróć się do Stromness , wyrusz w świat i przed Dounby przejdź do Ruin Dun Alfiene (znajdują się na północny wschód od Leśnej Wieży ).