Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Bard's Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

The Bard's Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lochy MacRatha A | Rozdział X | The Bard's Tale Opowieści Barda poradnik The Bard's Tale: Opowieści Barda

Lochy MacRatha A

Podziemia to kilka komnat połączonych teleportami - Lochy MacRatha A | Rozdział X | The Bards Tale Opowieści Barda - The Bards Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

Podziemia to kilka komnat połączonych teleportami. Można tu zabłądzić, jednak jeśli będziesz korzystał z map, to oczywiście nie zabłądzisz. Za przeciwników będziesz miał zombie i szkielety, znane z ruin z przerywnika. Jest tu także trochę pułapek, a czasami wejdziesz w fioletową mgłę, która uniemożliwi ci przywoływanie towarzyszy. Nie będzie tu jednak trudno.

Zaczynasz w [1] . Jeśli w Houton byłeś niemiły dla starca, który żądał przeprosin, to spotkasz go właśnie tutaj. Jednak po rozmowie, niezależnie od tego czy będziesz teraz miły czy nie, starzec opuści podziemia, a ty dostaniesz 1430 punktów doświadczenia. Zapisz grę w [2] i kieruj się do [3] . Znajdziesz się w [4] - uważając na pułapki przejdź do [5] . Zanim to jednak zrobisz, otwórz ukryte drzwi w [10] . W skrzyni znajdziesz Żmijowy kamień oraz amulet Medalion elfów.

Jeśli wejdziesz do [9] , to ominiesz jedną komnatę ze skrzynią, ale szybciej dojdziesz do celu. Wybór należy do ciebie. Jeśli wejdziesz do [5] , to wyciągnij srebro ze skrzyni w [6] . Teleport w [7] prowadzi do [1] , teleport w [8] - do [4] . Idź do tego drugiego i teraz wybierz teleport w [9] , by przenieść się do kolejnej komnaty - opisana została w następnej części poradnika.