Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Bard's Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

The Bard's Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ruiny Emain Macha | Przerywnik | The Bard's Tale Opowieści Barda poradnik The Bard's Tale: Opowieści Barda

Ruiny Emain Macha

Wyjścia - Ruiny Emain Macha | Przerywnik | The Bards Tale Opowieści Barda - The Bards Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

Wyjścia:

[A] - Ruiny Emain Macha / wyruszenie w świat

To bardzo trudne ruiny do zwiedzenia. Musisz przez cały czas mieć duszka światła, bo cały labirynt jest spowity w mroku. Są tu niezwykle duże grupy zombie i szkieletów w małych pomieszczeniach. Po prawej jest krowa-umarlak, uważaj na jej szarżę. To bardzo wytrzymały przeciwnik. W korytarzach spotkasz jeszcze jedną krowę i pojedyncze zombie i szkielety. Najpierw zapisz grę w [1] . Potem unieszkodliw pułapki w korytarzu i przed [2] , zabij przeciwników, a ze skrzyni zabierz srebro. Tak samo zrób w [3] i w [4] .

Potem udaj się do [5] - uważaj, bo tam jest fioletowa mgła i duszek zniknie. Dlatego zanim to się stanie, załatw przeciwników z daleka. W ciemnościach odnajdź skrzynię i wyciągnij Żmijowy kamień i srebro. Podobny problem będziesz miał w [6] - tam w skrzyni też znajdziesz srebro i Żmijowy kamień. Do spenetrowania czeka na ciebie ostatnie pomieszczenie. Jest tam bardzo dużo zombie i szkieletów, a także kurczaki-zombie (nie są groźne). W skrzyni w [7] znajdziesz srebro, Żmijowy kamień i amulet - Biała księga Hergest. Wracaj do [1] , zapisz grę i idź do [A] . Udaj się do kolejnych ruin - Ruin Tary .