Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Bard's Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

The Bard's Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lodowe grobowce B | Rozdział VI The Bard's Tale Opowieści Barda poradnik The Bard's Tale: Opowieści Barda

Lodowe grobowce B

Wyjścia - Lodowe grobowce B | Rozdział VI The Bards Tale Opowieści Barda - The Bards Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

Wyjścia:

[A] - Lodowe grobowce / Komnata pogrzebowa

[B] - Lodowe grobowce / wyruszenie w świat

Zapisz grę w [1] i idź do [2] . Uwolnij Dolyna , przychodząc razem z żywiołakiem. Dostaniesz 2750 punktów doświadczenia. Jeśli byłeś niemiły dla Dolyna , to ucieknie on do drzwi obok [1] prowadzących na wschód. Tam zabije go pułapka - wyciągnij z jego ciała Zniszczony kamień drzewa oraz amulet Pierścień Tary. Dostaniesz też 880 punktów doświadczenia. Niestety, nie będziesz mógł dotrzeć do skrzyń w [9] , [10] i [11] , jako że kamień drzewa został zniszczony.

Jeśli natomiast byłeś miły dla Dolyna , to da ci on Kamień drzewa. Czas na dalszą penetrację labiryntu. Stop zasłonę lodową w [9] . Pokonaj przeciwników i uważając na pułapkę, zabierz ze skrzyni dwa Żmijowe kamienie oraz srebro. Prawdziwe rarytasy czekają w północnej sali - w skrzyni w [10] znajdziesz trzy Żmijowe kamienie, a w tej w [11] - kolejne dwa, a także amulet Złotą koronę.

Uważając na pułapki i przeciwników udaj się do [5] i wejdź na wielką czaszkę wikingów (po schodach). Na jej szczycie znajdziesz Żmijowy kamień i sporo srebra. Potem zapisz grę w [1] i kontynuuj eksplorację. W [6] będą dwa Żmijowe kamienie. Znów zapisz grę i skieruj kroki do [7] - zabierz ze skrzyni srebro i idź do [8] . Za odprowadzenie Dolyna dostaniesz 1650 doświadczenia. Po chwili pojawi się Gower i zacznie upominać się o swój miecz. Masz dwa wyjścia z tej sytuacji.

Jeśli oddasz mu miecz - to skorzystasz - Lodowe grobowce B | Rozdział VI The Bards Tale Opowieści Barda - The Bards Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

Jeśli oddasz mu miecz - to skorzystasz. Dostaniesz w zamian inny miecz - Rtęciowy miecz obosieczny, do tego amulet - Symbol wiatru, oraz 1925 punktów doświadczenia.

Bycie niemiłym to zabicie Gowera - Lodowe grobowce B | Rozdział VI The Bards Tale Opowieści Barda - The Bards Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

Bycie niemiłym to zabicie Gowera . Odbierzesz mu miecz Casgair, ale dostaniesz tylko 1375 punktów doświadczenia. Do tego nie otrzymasz amuletu, którego dostałbyś będąc uczciwym, dlatego polecam powyższą opcję.

Wyrusz w świat, przechodząc przez drzwi w [B] . Skieruj kroki do Górskiej wieży .