Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA San Andreas - poradnik do gry

GTA San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA San Andreas: Długość gry GTA San Andreas poradnik, solucja

Ta strona poradnika zawiera informacje ile czasu zajmuje przejście GTA San Andreas – głównej fabuły, pobocznych aktywności i uzyskania 100% zaliczenia gry.

Na tej stronie poradnika znajdziecie informacje ile czasu zajmuje ukończenie gry Grand Theft Auto San Andreas. Podajemy różne wartości, m.in. dla skupienia się wyłącznie na głównej fabule, dla zainteresowania się znajdźkami i opcjonalnymi aktywnościami, a także dla uzyskania statusu 100 procent ukończenia gry.

1 - GTA San Andreas: Długość gry - GTA San Andreas - poradnik do gry
  1. Przejście całego głównego wątku fabularnego powinno zająć około 30 godzin. GTA San Andreas jest grą dłuższą od GTA 3 oraz GTA Vice City. Do zaliczenia jest duża liczba misji fabularnych i niektóre z późniejszych zadań cechują się wysokim poziomem trudności, w rezultacie czego mogą zmuszać do ich wielokrotnego powtarzania.
  2. Poboczne misje i aktywności wydłużają grę o co najmniej kilaknaście godzin. Występują one w przeróżnych odmianach i mogą dotyczyć np. wykonywania serii drobnych zleceń czy brania udziału w wyścigach. Dodatkowe misje mają często wysokim poziom trudności i również mogą wymagać wielokrotnych prób, by je zaliczyć.
  3. Ukończenie GTA San Andreas w 100% to kwestia około 80 godzin. Wypełnienie założeń wszystkich misji, wyzwań i opcjonalnych aktywności może okazać się problematyczne, gdyż niektóre z nich są bardzo wymagające. W grze jest też sporo znajdziek i dotarcie do niektórych z nich nie jest oczywistą sprawą.