Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Driver 3 - poradnik do gry

Driver 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kto jest kim | Podstawy poradnik Driver 3

Tanner - Kto jest kim - Driver 3 - poradnik do gry

Tanner

Człowiek, którego nigdy nie opuszczają dwie rzeczy: blaza na ryju i olewka, okazywana każdemu bez wyjątku, w każdej możliwej sytuacji. To twardy glina, który nie ma życia prywatnego i tylko jeden cel - powstrzymać bandę złodziei samochodów w Miami. Aby to osiągnąć, nie zawaha się nawet strzelić drugiemu policjantowi prosto w twarz. W wolnych chwilach spotyka się z Jonesem i pije piwo, snując plany kolejnych akcji. Wielki entuzjasta czarnych podkoszulków. Podobno ma ich całą szafę.

Idol: Steven Seagal

Ulubione powiedzonko: "Co, k<>wa?"

Jones - Kto jest kim - Driver 3 - poradnik do gry

Jones

Dobry, czarny gliniarz. Partner Tannera, który próbuje przy każdej sposobności przemawiać mu do rozsądku i łagodzić jego gorący temperament. Gracze rozpoznają go zapewne w roli narratora naszej opowieści. Jones jest spokojniejszy od Tannera, ale gdy trzeba, potrafi rzucić się w szaleńczy pościg prawie tak, jak jego biały amigo. Mały spoiler - mimo, że jest czarny, Jones nie ginie w połowie gry. Ani nawet na końcu.

Idol: Kojak

Ulubione powiedzonko: "You were the chosen one!"

Dubois i Vauban - Kto jest kim - Driver 3 - poradnik do gry

Dubois i Vauban

Dwóch francuskich policjantów-nieudaczników, którzy albo potrzebują pomocy, albo krzyżują Tannerowi plany mówiąc, że sami mają lepsze pomysły. Realizacja ich intryg powoduje, że znowu trzeba ratować tych frajerów z opresji. Vauban jest mózgiem duetu, a Dubois bicepsem. Czasami zamieniają się rolami. Nie zmienia to ich zastraszającej skuteczności we wpadaniu w kłopoty. Dubois umie obsługiwać laptopa (ponoć grywa w Q2 i używa GG), a Vauban puszczać bąki pachą.

Idol: Żandarm z Saint-Tropez

Ulubione powiedzonko: Dubois mówi "Wulewu kusze awemua?", a Vauban dopowiada "Se sua?"

"Ależ Tanner, musi być inne wyjście!" - Jones zawsze swoje.
Calita - Kto jest kim - Driver 3 - poradnik do gry

Calita

Jeśli chcesz wkręcić się do świata podziemnych interesów, Calita nie jest odpowiednią osobą do pomocy. Ta wątpliwie piękna, acz wysoce pewna siebie gangsterka nie lubi tracić czasu na bzdury. Rekrutuje tylko najlepszych, a nawet oni czasem dostają od niej kulę w tył głowy. Nie przywiązuje zbytniej wagi do swej garderoby. Kiedyś sypiała z Lomazem, to ona podarowała mu słynną pomarańczową koszulę i żółte bryle. Od tego czasu nie może na niego patrzeć.

Idolka: T-X z "Terminatora 3"

Ulubione powiedzonko: "Boli mnie głowa."

Lomaz - Kto jest kim - Driver 3 - poradnik do gry

Lomaz

Alfonsowate popychadło Cality, które próbuje zgrywać twardziela, gdy szefowej nie ma w pobliżu. Uwielbia funkowe dyskoteki z lat '70 i kolor pomarańczowy. Gdy rusza w akcję, zazwyczaj znajduje sobie kogoś, kto go w niej wyręczy. Pełni rolę mentora Tannera, gdy ten rozpoczyna gangsterską karierę. Jako czarny charakter ma jedną słabość - boi się wyskakiwać z jadącego samochodu.

Idol: Austin Powers

Ulubione powiedzonko: "Yeah, baby!"

Bagman - Kto jest kim - Driver 3 - poradnik do gry

Bagman

Po naszemu "Torbiarz". Niektórzy sądzą, że jego pseudonim wziął się z zamiłowania do zakupów w hipermarketach. Zarabia na nie handlując kradzionymi samochodami. Krąży fama, że jest bardzo okrutny w "interesach", choc w rozmowie z Jędrychem zdaje się podwijać ogon. Po mieście podróżuje zazwyczaj zamknięty w przyczepie TIRa.

Idol: Ronald McDonald

Ulubione powiedzonko: brak

Jericho - Kto jest kim - Driver 3 - poradnik do gry

Jericho

Nemezis Tannera, jedyny człowiek, który może konkurować z nim w kwestii bycia twardzielem. Ambicje obydwu panów do zaszczytnego tytułu "największego brutala świata" musiały zakończyć się bezpośrednią konfrontacją. Jericho to typowy reprezentant Ciemnej Strony Mocy. Zabije każdego, nie tylko tych, którzy staną na jego drodze. W wieku 2 lat podobno udusił swoją matkę za pomocą opakowania po ciastkach. Przy nim nawet Gargamel nie jest tak do końca zły.

Idol: Jericho

Ulubione powiedzonko: "Nosił wilk razy kilka."

Okulary, ciuchy, żel we włosach - czas na wypad
Okulary, ciuchy, żel we włosach - czas na wypad "na dziewczynki".