Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry

UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ekran strategiczny. | UFO Kolejne Starcie poradnik UFO: Kolejne Starcie

Stosunkowo dużo informacji o stronie strategicznej "UFO" znajdziesz w instrukcji do gry. Najistotniejsze tutaj jest wszakże zdobywanie nowych baz, gdyż ich ilość będzie się w prosty sposób przekładać na potęgę Twojego zaplecza militarnego, naukowego i inżynieryjnego.

Informację o bazach znajdujących się w Twoim posiadaniu znajdziesz pod menu głównym - Ekran strategiczny. | UFO Kolejne Starcie - UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry

Informację o bazach znajdujących się w Twoim posiadaniu znajdziesz pod menu głównym. Pierwsza liczba określa łączną ilość baz (na początku gry są 2, maksymalnie możesz ich zdobyć 60), druga ilość baz wojskowych, trzecia naukowych, czwarta inżynieryjnych, piąta anty-biomasowych (ten rodzaj baz pojawi się później).

Bazy wojskowe służą za hangary dla helikoptera, który dowozi żołnierzy na wszystkie misje oraz dla myśliwców, którymi będziesz atakował obce jednostki latające. Bazy te powinny być rozsiane po powierzchni planety w miarę równomiernie, żebyś był w stanie dolecieć na dowolną misję w niezbyt długim czasie.

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie