Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry

UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Walka z wrogiem w bazach. | UFO Kolejne Starcie poradnik UFO: Kolejne Starcie

O ile w ludzkich bazach mieć będziesz najczęściej do czynienia z transgenantami, o tyle w bazach obcych oraz na pokładach ich statków będziesz musiał stawić czoła znacznie niebezpieczniejszym Retikulanom. (Do wnętrza UFO dostaniesz się po opracowaniu "Dostępu do UFO" - badania naukowe.) Tutaj, jak nigdzie indziej, przydadzą się Twoim ludziom strzelby oraz walka z ukrycia. Najlepiej zrobisz trzymając swoich żołnierzy w pomieszczeniach, których wnętrza nie widać z daleka tak, by każdy obcy musiał doń zajrzeć, zanim odda strzał. Przy takim ustawieniu swoich podkomendnych masz szansę w ogóle przeciwników do strzału nie dopuścić - salwa ze strzelb robi swoje.

Ponadto nie puszczaj na zwiedzanie bazy żołnierzy grupkami mniejszymi niż trzyosobowe (większe również są niewskazane, gdyż mogą się pojawić problemy z przechodzeniem wszystkich jedną drogą) - Walka z wrogiem w bazach. | UFO Kolejne Starcie - UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry

Ponadto nie puszczaj na zwiedzanie bazy żołnierzy grupkami mniejszymi niż trzyosobowe (większe również są niewskazane, gdyż mogą się pojawić problemy z przechodzeniem wszystkich jedną drogą). Podczas walki nie musisz się przejmować tym, że własne strzały ranią Twoich ludzi - to nie ma miejsca w tej grze. W przypadku natknięcia się na przeważające siły wroga, nie staraj się stawić im czoła za wszelką cenę - zawsze będzie lepiej, jeśli podczas walki Twoi żołnierze zajmą dogodną pozycję za rogami.

1 - Walka z wrogiem w bazach. | UFO Kolejne Starcie - UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry