Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Lionheart: Legacy of the Crusader - poradnik do gry

Lionheart: Legacy of the Crusader - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mroczni Dzierżyciele | GŁÓWNE FRAKCJE poradnik Lionheart: Legacy of the Crusader

Mroczni Dzierżyciele

Po pierwsze, jeśli chcesz zostać takim to wiedz, że nie wykonasz zadania Znajdź lekarstwo dla Bramblesa . Po drugie, musisz ukończyć wszystkie zadania od "Dzierżycieli", ale w trzecim - ostatnim - zgodzić się pomóc Relikanowi . Dostaniesz wtedy pierwsze zadanie od niego.

1 - Zemsta Relikana

To bardzo proste zadanie. Dostajesz Pierścień Przywołań Relikana - musisz po prostu wejść do La Calle Perdida i go użyć (nacisnąć tak, gdy pojawi się pytanie). Dostaniesz 2000 doświadczenia. Zapytaj się Relikana o następne zadania.

2 - Znajdź Kościane Berło

Również proste zadanie. Nie opuszczając lokacji La Calle Perdida skorzystaj z przejścia w [10] - znajdziesz się w Dzielnicy Portowej w Barcelonie. Idź do warsztatu Signora Leo w [5]. W środku poszukaj po prawej zabawki (konika), którą odkurz. Ukaże się imię Cecca. Teraz podejdź do pianina po lewej i powiedz, że chcesz zagrać melodię. Jeśli zagrasz C-E-C-C-A, zostaniesz przeniesiony do tajnego warsztatu. W jednej ze skrzyń będzie szukane Kościane Berło (za samo noszenie go dostajesz +2 do każdej z rodzajów magii plemiennej). Zanieś go Relikanowi - nie tylko pozwoli ci je zatrzymać, ale dostaniesz także 350 doświadczenia. Zapytaj się o kolejne zadanie.

3 - Przekonaj Quinna, by dołączył do Mrocznych Dzierżycieli

Nie opuszczając lokacji La Calle Perdida skorzystaj z przejścia w [10] - przeniesiesz się do Dzielnicy Bram w Barcelonie, a dokładniej do sklepu Quinna w [20]. Teraz musisz przekonać go, by dołączył do Mrocznych Dzierżycieli. Możesz słownie (120 doświadczenia), możesz go nastraszyć (nie ma doświadczenia) lub zabić (250 doświadczenia, ale dostaniesz perka Zabójca kupców ). Niezwykle ważne: jeśli zdecydujesz się zabić Quinna , a nie skończyłeś zadań dla Gildii Żebraków (lub zamierzasz się do niej przyłączyć), to najpierw wykonaj te zadania. Quinn jest potrzebny do ostatniego zadania dla żebraków. Gdy już zielarz będzie przekonany, wróć się do Relikana . Dostaniesz 1550 doświadczenia i tytuł Nekromanty, który daje ci te same bonusy co Dzierżyciel: +1 do Inteligencji, +10 do Punktów Wytrzymałości, +4 do Klasy Pancerza, +8% do Obrażeń od Ognia, Elektryczności i Zimna.