Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sons of the Forest - poradnik do gry

Sons of the Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sons of the Forest: Gdzie zdobyć karty dostępu? Sons of the Forest poradnik, porady

Na mapie Sons of the Forest znajduje się szereg bunkrów, do których wejść można jedynie posiadając odpowiednie karty dostępu. Na tej stronie dowiecie się gdzie znaleźć wszystkie przepustki.

Ostatnia aktualizacja: 3 marca 2023

Na tej stronie poradnika do Sons of the Forest znajdziecie informacje o tym, gdzie zdobyć każdą z trzech kart dostępu dostępnych w grze.

Karta dostępu do konserwacji (Maintenance keycard)

Maintenance keycard to pierwsza z trzech kart dostępu, jakie znajdziecie podczas rozgrywki. Odblokowuje ona dostęp do szeregu bunkrów rozsianych po mapie. Jest ona również wymagana do pozyskania pozostałych dwóch przedmiotów tego typu.

Do zdobycia Maintenance keycard, potrzebna jest łopata (o tym, gdzie go znajdziecie przeczytacie na stronie poradnika o tym tytule). Gdy już go pozyskacie, udajcie się w okolice strumienia między zachodnią plażą a górą w centralnej części mapy.

Znajdziecie tam dwa wózki golfowe oraz kamery geodezyjne - Sons of the Forest: Gdzie zdobyć karty dostępu? - Sons of the Forest - poradnik do gry

Znajdziecie tam dwa wózki golfowe oraz kamery geodezyjne. Rozglądajcie się po okolicy do momentu, gdy pojawi się Wam ikona łopaty. Zacznijcie kopać w tym miejscu, by znaleźć wejście do bunkra. Karta leży na stole obok drukarki 3D.

Karta dostępu VIP (VIP keycard)

VIP keycard znajduje się w bunkrze między zachodnią i północną plażą. Miejsce to zaznaczone jest pulsującą kropką na GPS. W jaskini znajdziecie przejście prowadzące do kompleksu z żywnością. Aby do niego wejść musicie mieć Maintenance keycard. Dodatkowo należy posiadać zestaw do nurkowania, by zwiedzić cały obszar.

Poszukiwane przez Was VIP keycard znajduje się na samym końcu bunkra - Sons of the Forest: Gdzie zdobyć karty dostępu? - Sons of the Forest - poradnik do gry

Poszukiwane przez Was VIP keycard znajduje się na samym końcu bunkra. W zalanym korytarzu natraficie na drzwi prowadzące w lewo. Przepłyńcie przez nie, by dostać się do pomieszczenia z kamerami, w którym znajduje się poszukiwany przez Was przedmiot.

Karta do drzwi gościa (Guest keycard)

Guest keycard znajduje się w bunkrze w zachodniej części mapy - Sons of the Forest: Gdzie zdobyć karty dostępu? - Sons of the Forest - poradnik do gry

Guest keycard znajduje się w bunkrze w zachodniej części mapy. Jest on zaznaczony na GPS jako pulsująca kropka nieopodal krętego strumienia. Aby do niego wejść musicie mieć Maintenance keycard. Poszukiwany przez Was przedmiot leży na stole w barze na piętrze.