Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sons of the Forest - poradnik do gry

Sons of the Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sons of the Forest: Pułapki Sons of the Forest poradnik, porady

Pułapki w Sons of the Forest mogą pomóc bronić Cię przed wrogami oraz pozwalają na schwytanie zwierzyny i łowienie ryb. Poniższa strona poradnika opisuje rodzaje dostępnych pułapek wraz z listą potrzebnych materiałów do ich budowy.

Ostatnia aktualizacja: 1 marca 2023

Pułapki są dobrym sposobem na zaskoczenie kanibali i mutantów. Warto rozstawić je przed schronieniem, by nieproszeni goście wpadli w zasadzkę. Na tej stronie poradnika dowiecie się, jakie pułapki są dostępne w grze oraz jakie materiały musicie zebrać do ich konstrukcji.

Pułapka na małe zwierzęta (Small Animal Trap)

Tę pułapkę zbudujecie za pomocą 14 sztuk Patyków (Stick) - Sons of the Forest: Pułapki - Sons of the Forest - poradnik do gry

Tę pułapkę zbudujecie za pomocą 14 sztuk Patyków (Stick). Konstrukcję należy umieścić w miejscu, gdzie występują zające i wiewiórki. Po pewnym czasie zwierzak powinien wpaść w zasadzkę.

Sons of the Forest jest aktualnie w fazie wczesnego dostępu, zarówno Pułapka na małe zwierzęta, jak i Więcierz mogą nie działać prawidłowo.

Więcierz (Fish Trap)

Więcierz to pułapka na ryby, którą należy umieścić w płytkiej wodzie w miejscu, gdzie występują zwierzęta - Sons of the Forest: Pułapki - Sons of the Forest - poradnik do gry

Więcierz to pułapka na ryby, którą należy umieścić w płytkiej wodzie w miejscu, gdzie występują zwierzęta. Należy pamiętać, żeby wybrać odpowiednie miejsce już na etapie rozpoczynania budowy, gdyż później nie można jej przenieść. Po pewnym czasie w pułapce powinny znajdować się ryby. Konstrukcja Więcierzy wymaga użycia 25 sztuk Patyków (Stick).

Pułapka na kościoroba (Bone Maker Trap)

Ten rodzaj pułapki warto rozstawić przed schronieniem - Sons of the Forest: Pułapki - Sons of the Forest - poradnik do gry

Ten rodzaj pułapki warto rozstawić przed schronieniem. Gdy wrogowie wejdą w zasadzkę, otrzymają obrażenia.

Do budowy potrzebujecie następujących materiałów:

  1. 2x Patyk (Stick);
  2. 3x Liście (Leaves);
  3. 3x Kamień (Rock);
  4. 1x Butelka Wódki (Vodka Bottle);
  5. 1x Lina (Rope).

Pułapka z packą na muchy (Fly Swatter Trap)

To drugi rodzaj pułapki obronnej, skuteczna przeciwko mutantom i kanibalom - Sons of the Forest: Pułapki - Sons of the Forest - poradnik do gry

To drugi rodzaj pułapki obronnej, skuteczna przeciwko mutantom i kanibalom. Jeśli macie w zapasie kilka lin, warto rozważyć umieszczenie kilku takich zasadzek wokół bazy. Tym bardziej, że pozostałe materiały są powszechnie dostępne w lesie.

Budowa Pułapki z packą na muchy wymaga:

  1. 10x Patyk (Stick);
  2. 3x Liście (Leaves);
  3. 1x Lina (Rope).