Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sons of the Forest - poradnik do gry

Sons of the Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sons of the Forest: Ogniska Sons of the Forest poradnik, porady

Ogniska w Sons of the Forest nie tylko pozwolą Wam się ogrzać i przyrządzić posiłki, ale też pomogą odstraszyć niektórych przeciwników. Na poniższej stronie poradnika opisujemy rodzaje ognisk i wskazujemy różnice między nimi.

Ostatnia aktualizacja: 24 lutego 2023

Ta strona poradnika porusza temat Ognisk (Fires) oraz ich rodzajów. Podpowiadamy, jak je zbudować, do czego służą oraz czym się do siebie różnią.

Schematy na dostępne do stworzenia Ogniska (Fires) znajdziecie w książce, którą otworzycie za pomocą klawisza B - Sons of the Forest: Ogniska - Sons of the Forest - poradnik do gry

Schematy na dostępne do stworzenia Ogniska (Fires) znajdziecie w książce, którą otworzycie za pomocą klawisza B.

W grze dostępne są 4 typy Ognisk (Fires):

  1. Małe ognisko (Basic Fire) - do jego rozpalenia wystarczą 2 patyki. Nie pali się zbyt długo, ale daje ciepło oraz można na nim ugotować pożywienie. Warto pamiętać, że po wygaśnięciu, nie można go rozpalić po raz drugi.
  2. Wzmocniony ogień (Reinforced Fire) - można zbudować układając 7 kamieni wokół Basic Fire. Ognisko pali się dłużej, a ponadto można je ponownie rozpalić po wygaśnięciu.
  3. Stojąca pochodnia (Standing Fire) - aby ją skonstruować, wbijcie patyk w ziemię, obłóżcie go materiałem, a następnie użyjcie jeszcze jednego patyka. Podpalony obiekt dobrze nadaje się jako źródło światła oraz pomoże Wam odstraszyć wrogów bojących się ognia. Nie można jednak gotować na nim pożywienia.
  4. Lampa z czaszki (Skull Lamp) - po wbiciu patyka w ziemię, nałożeniu na niego czaszki i przymocowaniu materiału, otrzymacie Lampę z czaszki. Dzięki prostej budowie świetnie sprawdza się jako źródło światła zarówno w okolicach bazy, jak i w jaskiniach. Taka lampa nie gaśnie samoistnie, dlatego nie ma potrzeby ponownego jej rozpalania.