Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Forspoken - poradnik do gry

Forspoken - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Forspoken: Jak odsłonić mapę świata, jak usunąć mgłę? Forspoken - poradnik, porady

Z tej strony poradnika dowiecie się, jak odkrywać mapę świata w grze Forspoken. Wyjaśniamy, jak pozbyć się mgły wojny z mapy oraz jak eksplorować główne i sekretne lokacje.

Ostatnia aktualizacja: 3 lutego 2023

Jednym z elementów eksploracji w grze Forspoken jest korzystanie z mapy, a każda kraina ma swoją własną. Ta strona poradnika wyjaśnia, jak usunąć mgłę z ekranu mapy oraz jak odkrywać podstawowe i ukryte lokacje. Wiedza ta przyda się w eksploracji świata i ukończeniu gry w 100%.

Interaktywna mapa gry Forspoken jest dostępna na gamepressure.com.

Czemu elementy mapy są zacienione?

Zacienione elementy mapy to niedostępne obszary, które dopiero odblokujecie i zwiedzicie - Forspoken: Jak odsłonić mapę świata, jak usunąć mgłę? - Forspoken - poradnik do gry

Zacienione elementy mapy to niedostępne obszary, które dopiero odblokujecie i zwiedzicie. Obszary te są wypełnione dodatkowymi aktywnościami, jak np. labirynty, wioski i jaskinie do eksploracji lub miejscami, w których będziecie mogli wzmocnić swoją postać, jak Monumenty.

Jak odsłonić mapę?

Odkrywanie mapy w grze Forspoken jest bardzo proste, ponieważ wystarczy znaleźć Belfry, czyli wysokie wieże, jak ta, którą możecie zauważyć na powyższym obrazku - Forspoken: Jak odsłonić mapę świata, jak usunąć mgłę? - Forspoken - poradnik do gry

Odkrywanie mapy w grze Forspoken jest bardzo proste, ponieważ wystarczy znaleźć Belfry, czyli wysokie wieże, jak ta, którą możecie zauważyć na powyższym obrazku. Gdy znajdziecie się w takim miejscu, aktywujcie Cuff Scan (domyślnie kierunek do góry na d-pad na PS5), a gra automatycznie odkryje wszystkie sekrety i aktywności poboczne znajdujące się w pobliżu.