Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Overwatch 2 - poradnik do gry

Overwatch 2 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Overwatch 2: Weryfikacja SMS - z czym się wiąże? Overwatch 2 poradnik, porady

Ta strona poradnika do Overwatch 2 informuje o tym, z czym wiąże się weryfikacja SMS, do czego jest potrzebna oraz co musicie zrobić, aby poprawnie wykonać tę czynność.

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2022

Na tej stronie poradnika do Overwatch 2 przeczytacie o poprawnym sposobie na zweryfikowanie swojego konta za pomocą telefonu i SMS. Dowiecie się również po co jest to potrzebne oraz z czym się wiąże taka czynność.

Czemu weryfikacja jest potrzebna?

Proces ten musi zostać spełniony, zwłaszcza przez nowych graczy - Overwatch 2: Weryfikacja SMS - z czym się wiąże? - Overwatch 2 - poradnik do gry

Proces ten musi zostać spełniony, zwłaszcza przez nowych graczy. Blizzard tłumaczy to między innymi chęcią ograniczenia pojawiającej się toksyczności oraz dużej liczby osób, które oszukują w grze, czyli cheaterów.

Już na samym początku, logując się do gry, zostaniecie poproszeni o zalogowanie się na swoje konto Battle.net, aby podać tam numer telefonu.

Jak to zrobić?

Po włączeniu gry, przed zalogowaniem się na serwer, zostaniecie poproszeni (jeśli jesteście nowymi graczami) o weryfikację SMS. Przechodząc dalej, będziecie musieli podać swoją datę urodzenia, a następnie numer telefonu. Po chwili otrzymacie SMS z kodem, który trzeba wpisać w nowo powstałym okienku, aby zakończyć tę operację.