Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Manor Lords - poradnik do gry

Manor Lords - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Manor Lords: Długość gry Manor Lords poradnik, porady

Ta strona poradnika wprowadzającego do Manor Lords powie Wam ilu godzin zabawy możecie się spodziewać po demie tej produkcji. Dowiecie się jak długa jest ta gra.

Ostatnia aktualizacja: 6 października 2022

Poniżej znajdziecie informacje dotyczące długości dema Manor Lords. Ta strona poradnika wprowadzającego powie Wam ile zabawy czeka Was z tym tytułem.

Informacje zebrane w tym poradniku wprowadzającym do Manor Lords zostały pozyskane na podstawie dema udostępnionego w ramach Steam Next Fest 2022. Są one aktualne na dzień 5 października 2022 r.

Demo gry Manor Lords nie ma zaimplementowanych wszystkich mechanik gry, ani nawet większości budynków - Manor Lords: Długość gry - Manor Lords - poradnik do gry

Demo gry Manor Lords nie ma zaimplementowanych wszystkich mechanik gry, ani nawet większości budynków. Fani mogą zapoznać się jedynie (w ograniczonym stopniu) z ekonomiczną kampanią tytułu.

Jednakże nawet w uproszczonej formie możecie się przygotować na kilka godzin zabawy. Jeżeli będziecie chcieli zbudować wszystkie budynki i rozwinąć swoją osadę do kwitnącego osiedla, to może być to nawet około 7 godzin.

Warto jednak podkreślić, że z powodu braku zapisu w demie utracicie Wasze postępy w budowaniu osady po wyjściu z gry. Więcej o tym piszemy na stronie Zapis gry - czy jest?.