Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

The Elder Scrolls III: Przepowiednia - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Elder Scrolls III: Przepowiednia - poradnik do gry

Witam wszystkich w poradniku do drugiego już dodatku do znakomitej gry RPG, czyli The Elder Scrolls III: Bloodmoon (Przepowiednia) - The Elder Scrolls III: Przepowiednia - poradnik do gry

Wstęp

Witam wszystkich w poradniku do drugiego już dodatku do znakomitej gry RPG, czyli The Elder Scrolls III: Bloodmoon (Przepowiednia). Czy warto w grę zainwestować, czy nie, o tym dowiecie się z recenzji. Tutaj natomiast podaną są dokładne opisy zadań z głównego wątku, kampanii dla Handlowej Kompanii Wschodniocesarkiej oraz spis i opis zadań pobocznych. Wszystkie okraszone są szczegółowymi mapami, wraz z mapą główną, która nie pozwoli Wam zabłądzić po mroźnej wyspie Solstheim.

Zanim zaczniecie wgłębiać się w lekturę, jak zwykle polecam najpierw zapoznać się z oznaczeniami, jakich używałem w mapach i tekstach. Potem przejdźcie do drugiego rozdziału "Jak zacząć", który objaśni Wam, jak dostać się na Solstheim i co tam w ogóle można zrobić.

Oznaczenia w mapach

* - różna litera oznacza różną grupę przeciwników - The Elder Scrolls III: Przepowiednia - poradnik do gry

* - różna litera oznacza różną grupę przeciwników. Litera A: Wilczy Ożywieniec, Draugr, Potężniejszy Szkielet-Bohater. Litera B: Wilkołak (rzadko spotykany). Litera C: Wilk, Riekling, Sierściuch Szablozębny, Riekling Jeździec.

** - "miejsce do przeszukania" oznacza miejsce, na które powinno się zwrócić szczególną uwagę. Mogą być tam skrzynie - jedna lub kilka. Mogą być także przedmioty porozrzucane po podłodze. Im kolor tej ikonki jest bardziej wyblakły, tym głębiej (o poziom niżej) się ona znajduje. Dotyczy to np. pomieszczeń, które na mapie ukazującej widok lokacji z góry nie są widoczne, gdyż są zasłaniane położonymi tuż nad nimi elementami.

Oznaczenia w tekście

Czcionką pogrubioną zaznaczam ważniejsze miejsca, które mają na mapie odpowiedniki w otoczonych białym kolorem cyfrach, a także przejścia z jednej lokacji (lub jej części) do drugiej, które z kolei są na mapie zaznaczone literami w otoczeniu koloru zielonego.

Czcionką pomarańczową zaznaczam wszelkich NPC-ów, wrogich jak i przyjaznych.

Czcionką zieloną oznaczam ważniejsze przedmioty, które gracz dostaje lub może zdobyć.

Czcionką brązową oznaczam nazwy lokacji (w nawiasie podany jest jej numer na mapie głównej).

Informacje o The Elder Scrolls III: Przepowiednia - poradnik do gry

Autor : Piotr Ziuziek Deja

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 84, ilustracje: 66 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Elder Scrolls III: Przepowiednia - poradnik do gry

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
The Elder Scrolls III: Przepowiednia - screen - 2003-04-23 - 15173The Elder Scrolls III: Przepowiednia - screen - 2003-04-23 - 15172The Elder Scrolls III: Przepowiednia - screen - 2003-04-23 - 15171The Elder Scrolls III: Przepowiednia - screen - 2003-02-18 - 14207The Elder Scrolls III: Przepowiednia - screen - 2003-02-18 - 14206The Elder Scrolls III: Przepowiednia - screen - 2003-02-18 - 14205