Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gorky Zero: Fabryka Niewolników - poradnik do gry

Gorky Zero: Fabryka Niewolników - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gorky Zero: Fabryka Niewolników - poradnik do gry

Dwie pierwsze misje opisałem kroczek po kroczku - gdzie kucnąć, skąd strzelać, jakiej amunicji używać - Gorky Zero: Fabryka Niewolników - poradnik do gry

Słowo na poniedziałek

Dwie pierwsze misje opisałem kroczek po kroczku - gdzie kucnąć, skąd strzelać, jakiej amunicji używać. Stąd mapy do nich prezentują się nieco inaczej od kolejnych. Od trzeciej misji począwszy ograniczyłem się już do wykonania szczegółowych map (patrz: legenda) oraz opisania kluczowych miejsc na poziomach. Gra nie jest szczególnie trudna dla graczy obeznanych z gatunkiem i podejrzewam, że da się ją przejść nawet robiąc dużo hałasu. Cała zabawa jednak polega na tym, by wrogowie nie zauważali faktu, że właśnie giną i wierzę, że moje mapy doskonale osiągnięcie tego celu ułatwią. Grę ukończyłem dwukrotnie na najwyższym poziomie trudności - za drugim razem, orientując się już w rozkładzie poziomów i trasach patrolowych strażników, starałem się jak najrzadziej używać cichej amunicji (oczywiście często korzystając z noża), a nie dając się mimo to zauważyć.

Sposobów poradzenia sobie z przeciwnikami gra oferuje co najmniej kilka w każdej sytuacji, lecz wyszedłem z założenia (i gorąco taką zabawę polecam), że cicha amunicja jest dla cieniasów - prawdziwy komandos i strzelając z rakietnicy niczyjej uwagi nie zwróci. :-) Nie pozaznaczałem na mapach włączników alarmów, gdyż nie widziałem w tym celu - prawie zawsze strażnik, który dostrzegł gracza lub martwego kolegę znajdzie alarm o parę kroków od siebie. Pamiętać należy, że punktację poprawiają ciche zabójstwa (nie liczy się strzelanie z cichej amunicji tylko ataki nożem) oraz strzały w głowę. Psuje ją zaś niecelność, włączone alarmy i zużyte apteczki. Warto zdobywając nową broń lub nową amunicję poświęcić chwilkę na oddanie z niej paru strzałów w niechronionym terenie, by przyjrzeć się na radarze, z jakiej odległości owe strzały słychać - to będzie procentować podczas akcji lepszym wyczuciem robionego przez siebie hałasu. Ponadto przed udaniem się na akcję dobrze ukończyć trening - on nauczy podstaw, o których w niniejszym poradniku nie piszę.

1 - Gorky Zero: Fabryka Niewolników - poradnik do gry

Informacje o Gorky Zero: Fabryka Niewolników - poradnik do gry

Autor : Borys Shuck Zajączkowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 29, ilustracje: 33 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Gorky Zero: Fabryka Niewolników - poradnik do gry