Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

American Conquest - poradnik do gry

American Conquest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

American Conquest - poradnik do gry

Mimo ogólnego szału na trójwymiarowe produkcje, nadal można spotkać typowe strategie w 2D - American Conquest - poradnik do gry

Mimo ogólnego szału na trójwymiarowe produkcje, nadal można spotkać typowe strategie w 2D. Można uznać, że twórcy takich gier pobłażliwie traktując szatę graficzną, mogę przyłożyć się do innych dużo ważniejszych w tego typu grach założeniach. To co oferuje nam American Conquest to bitwy z udziałem tysięcy żołnierzy, ciekawe (ale i dość trudne) misje, a także uproszczona ekonomia. Otóż, na rzecz zróżnicowanych aspektów militarnych, nie będziemy mieli okazji martwić się skomplikowaną strefą gospodarczą. W American Conquest będziemy walczyć, dużo i krwawo (!). Krew przeleje się bowiem w 42 misjach podzielonych na 8 kampanii. Aby podszlifować swój strategiczny zmysł polecam porady ogólne dotyczące gry, później zapraszam do szczegółowej solucji.

Pierwsza kampania (Podróże Kolumba) jest typowym samouczkiem, w którym komputer prowadzi gracza przez kolejne misje prawie za rączkę. Aby więc urozmaicić tę część solucji została ona napisana ciut inaczej od pozostałych opisów kampanii.

Informacje o American Conquest - poradnik do gry

Autor : Daniel Kull Sodkiewicz

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 56, ilustracje: 136 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w American Conquest - poradnik do gry