Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Halo Infinite - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
... poradnik w przygotowaniu ...
Halo Infinite - poradnik do gry

Halo Infinite - poradnik do gry

Master Chef Halo Infinite poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry i najlepsze porady na start, wszystkie znajdźki, sekrety i zakończenia. Porady do walki, pojazdów, eksploracji i trybu multiplayer a także opis wszystkich osiągnięć i wymagań sprzętowych.

Niniejszy poradnik do gry Halo Infinite możecie potraktować jako kompletny przewodnik po produkcji studia 343 Industries. Skorzystanie z informacji zawartych w poradniku pozwoli Wam pomyślnie ukończyć tryb kampanii i poznać jego wszystkie sekrety, a także odblokować 100% dostępnych osiągnięć.

Najwięcej miejsca w naszym poradniku zajmuje szczegółowy opis przejścia kampanii, czyli trybu fabularnego. W solucji skupiliśmy się na opisaniu celów misji we wszystkich rozdziałach, a także szczegółowo omówiliśmy wszystkie trudne bitwy, w tym także konfrontacje z bossami. Dowiecie się ponadto czy Halo Infinite posiada więcej niż jedno zakończenie.

Kolejny rozdział dotyczy tematu sekretów i znajdziek, które można odnajdywać w trakcie przechodzenia gry. Informujemy jakie rodzaje znajdziek są dostępne, a także gdzie należy ich szukać w świecie gry. Zapoznanie się z treścią tego rozdziału pomoże Wam w ukończeniu trybu fabularnego w 100 procentach.

W naszym poradniku nie mogło też zabraknąć rozdziału będącego przewodnikiem po grze. Zawiera on przede wszystkim zestaw porad na start, które opracowaliśmy z myślą o graczach rozpoczynających nową przygodę z Halo Infinite. Oprócz tego znajdziecie różnorakie podpowiedzi i wskazówki m.in. na temat staczania walk, korzystania z pojazdów, zmagań w trybie multiplayer, czy eksploracji świata gry. Rozdziałem spokrewnionym z przewodnikiem jest FAQ z odpowiedziami na często zadawane pytania. Dowiecie się z niego m.in. jak zapisywać stan gry, czy jest dostępna szybka podróż, a także jak duży jest świat gry.

Główne rozdziały poradnika uzupełnia szereg mniejszych. Przygotowaliśmy przede wszystkim rozbudowany poradnik do osiągnięć pomocny w zdobyciu 100% achievementów. Na stronach aneksu są też strony m.in. na temat sterowania, wymagań sprzętowych PC oraz tego ile czasu zajmuje przejście kampanii w grze Halo Infinite.

Halo Infinite: Opis przejścia gry

W naszym poradniku do gry Halo Infinite znajdziecie opis przejścia wszystkich etapów wchodzących w skład trybu kampanii. Solucja do każdego etapów informuje jakie są wymagania do jego ukończenia, jak rozwiązywać zagadki, gdzie są cele misji oraz jak pokonywać przeciwników (w tym także bossów).

Opis przejścia do Halo Infinite jest w przygotowaniu. Pierwsze strony solucji pojawią się po premierze gry.

Halo Infinite: Sekrety i znajdźki

W rozdziale o sekretach i znajdźkach znajdziecie informacje na temat wszystkich unikalnych przedmiotów, które możecie odnaleźć w trakcie zaliczania trybu kampanii. Informujemy gdzie szukać poszczególnych sekretów, a także czy mają one jakieś dodatkowe zastosowania.

Rozdział na temat sekretów i znajdziek gry Halo Infinite jest w przygotowaniu. Pierwsze strony o sekretnych przedmiotach pojawią się po premierze gry.

Halo Infinite: Przewodnik po grze

W naszym przewodniku po grze znajdziecie różnorakie porady i podpowiedzi dotyczące zarówno trybu kampanii, jak i trybu multiplayer. Zdobyta w ten sposób wiedza pomoże Wam w rozpoczęciu przygody z grą Halo Infinite.

 1. Walka
 2. Eksploracja świata gry
 3. Tryb multiplayer
 4. Korzystanie z pojazdów

Rozdział jest w przygotowaniu.

Halo Infinite: FAQ

W rozdziale FAQ poradnika do Halo Infinite znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania powiązane m.in. z różnymi mechanikami rozgrywki czy tematami wymagającymi dodatkowego objaśnienia.

 1. Stan gry - jak zapisywać?
 2. Szybka podróż - czy jest dostępna?
 3. Znajomość serii Halo - czy jest wymagana?
 4. Free to play - czy gra jest darmowa?
 5. Kampania i multiplayer - czy są powiązane?

Rozdział jest w przygotowaniu.

Halo Infinite: Osiągnięcia

W rozdziale o achievementach naszego poradnika do gry Halo Infinite znajdziecie informacje jakie wymagania mają osiągnięcia. Podpowiadamy też jak łatwo zdobywać osiągnięcia i jak doprowadzić do statusu 100% odblokowanych achievementów.

Poradnik do osiągnięć Halo Infinite jest w przygotowaniu.

Halo Infinite: Wymagania sprzętowe PC

 1. System operacyjny: Windows 10 RS5 64-bit (wymagana wersja Windows 10 Redstone 5 z października 2018 lub nowsza)
 2. Procesor: Intel Core i5-4440 3.1 GHz / AMD FX-8370 4.0 GHz
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti / Radeon RX 570
 5. Wymagane miejsce na dysku: 50 GB
 6. Stałe połączenie z Internetem: wymagane dla trybu multiplayer gry

Powyższa konfiguracja dotyczy minimalnych wymagań sprzętowych Halo Infinite na PC. Na stronie Wymagania sprzętowe zamieściliśmy również zalecane wymagania oraz wymagania ultra.

Na dodatkowej stronie Optymalizacja ustawień graficznych na PC znajdziecie też porady jak usprawnić działanie gry Halo Infinite w wersji na komputery osobiste, tzn. jak uzyskać więcej fps przy zachowaniu akceptowalnej jakości grafiki.

Halo Infinite: Polska wersja gry

Gra Halo Infinite oferuje polską wersję językową, aczkolwiek dostępny jest jedynie polski język napisów. Więcej informacji na temat polskiego wydania oraz innych wersji językowych możecie znaleźć na osobnej stronie Polska wersja językowa.

Halo Infinite: Data premiery

Gra Halo Infinite ma dwie różne daty premiery:

 1. Tryb multiplayer został udostępniony jako pierwszy i jest on free to play, a więc umożliwia zagranie bez uiszczania dodatkowych opłat. Premiera wersji beta multiplayera miała miejsce 15 listopada 2021 roku.
 2. Tryb kampanii jest trybem odpłatnym, przy czym zostanie on też udostępniony subskrybentom usługi Game Pass. Jego premiera zaplanowana została na 8 grudnia 2021 roku.

W przygotowaniu Halo Infinite - poradnik do gry

Poradnik do gry Halo Infinite jest w trakcie przygotowania.

W tym momencie nad nim pracujemy. Robimy wszystko, żeby poradnik ukazał się w okolicy premiery Halo Infinite.