Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Klasyczny Kostium - jak odblokować? Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Niniejsza strona poradnika do gry Spider-Man Miles Morales zawiera informacje na temat stroju o nazwie Klasyczny Kostium (Classic Suit).

Ten kostium, Miles otrzymuje po wykonaniu 8 misji głównej - Czas działać (Time to Rally) - Spider-Man Miles Morales: Klasyczny Kostium - jak odblokować? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Ten kostium, Miles otrzymuje po wykonaniu 8 misji głównej - Czas działać (Time to Rally). Strój odblokowuje modyfikację kostiumu SIECIOS (Zap Slap), który wywołuje wstrząs, gdy broń Undergroundu ulega zniszczeniu.

Kostium ten jest najbardziej kultowym czarno-czerwonym projektem Milesa, odróżniającym go od Petera. Pierwszy raz strój ukazany został w wydaniu "Spider-Man" #5 z 2012r.

Miles był pierwotnie Spider-Manem z Ultimate Marvel Universe, a tytuł odziedziczył niedługo po śmierci Petera Parkera z tego wszechświata. Początkowo nosił kupiony w sklepie klasyczny strój Spider-Mana, lecz uznał że był w kiepskim guście, biorąc pod uwagę niedawną śmierć Petera. Swój klasyczny czarno-czerwony strój Miles otrzymał od Nicka Fury.