Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Powrót do początku - solucja, opis przejścia Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Spider-Man Miles Morales znajdziesz opis przejścia krótkiej misji pobocznej Powrót do początku (Back to the beginning), w której zdobędziesz Kostium fioletowej finezji (Purple Reign suit). To zadanie zostanie odblokowane po zebraniu wszystkich próbek dźwiękowych (sound samples).

Lokacja: Harlem

Nagrody: 100 PD, Kostium fioletowej finezji

Po zebraniu wszystkich próbek dźwiękowych zostaniesz powiadomiony o prezencie jaki przygotował dla ciebie Prowler - Spider-Man Miles Morales: Powrót do początku - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Po zebraniu wszystkich próbek dźwiękowych zostaniesz powiadomiony o prezencie jaki przygotował dla ciebie Prowler. Misja nie będzie dostępna z aplikacji MSMZS, sprawdź na mapie gdzie się udać aby rozpocząć zadanie.

Gdy dotrzesz, wciśnij R3 aby przeskanować otoczenie - Spider-Man Miles Morales: Powrót do początku - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Gdy dotrzesz, wciśnij R3 aby przeskanować otoczenie. Wejdź przez kratkę do sekretnej kryjówki Prowlera. Możesz chwilę pogrzebać w jego rzeczach, sprawdź z jakimi przedmiotami da się wejść w interakcję, następnie podejdź do szafki i przeczytaj wiadomość zostawioną przez wujka. Otrzymasz nowy Kostium fioletowej finezji.