Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Bitwa o Harlem - solucja, opis przejścia Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Niniejszy rozdział naszej solucji do gry Spider-Man Miles Morales zawiera opis ostatniej misji wątku fabularnego - Bitwa o Harlem. Znajdziesz tu wskazówki jak ostatecznie pokonać Tinkerer.

Lokacja: Harlem

Nagrody: 6000 PD

Udaj się do celu misji, tym razem szybka podróż będzie niemożliwa - Spider-Man Miles Morales: Bitwa o Harlem - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Udaj się do celu misji, tym razem szybka podróż będzie niemożliwa. Na ulicach Harlemu trwa walka między strażnikami Roxxon a członkami Undergroundu. Pokonuj wszystkich napastników. Jeśli widoczność stanie się problemem sprawdzaj pozycje nieprzyjaciół na minimapie lub skanuj otoczenie aby ich podświetlić. Przejdź z parku na ulice prowadzące do mieszkania Milesa.

Po jakimś czasie zauważysz czerwone lasery snajperów. Walka przeniesie się na pobliskie dachy. Po unicestwieniu wszystkich strzelców wróć na dół aby rozprawić się z nowo przybyłymi grupami wrogów. Po oczyszczeniu ulic akcja przeniesie się do reaktora.

Rozpocznie się walka z Tinkerer - Spider-Man Miles Morales: Bitwa o Harlem - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Rozpocznie się walka z Tinkerer. Posiada ona wszystkie technologie Undegroundu. Oznacza to, że może zmieniać zbroje na ochronne rękawice lub tarcze, wyposażyć się w miecz i wykorzystywać wszystkie style walki zaprezentowane przez swoich pobratymców.

Pozostań cały czas w ruchu i rób uniki jak tylko twój pajęczy zmysł zasygnalizuje niebezpieczeństwo. W pierwszej fazie walki sprawdza się jadowity sprint i seria ciosów gdy Tinkerer jest ogłuszona. Rzucaj w nią również obiektami w zasięgu twojego wzroku.

Po krótkim przerywniku filmowym rozpocznie się drugi etap starcia na dachu wieżowca - Spider-Man Miles Morales: Bitwa o Harlem - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Po krótkim przerywniku filmowym rozpocznie się drugi etap starcia na dachu wieżowca. Ataki Tinkerer będą agresywniejsze. Unikaj jej fioletowych promieni, gdy zostaniesz związany wciskaj kwadrat aby się uwolnić. W następnej fazie walki Phin wytworzy kilka dział laserowych, które będą strzelać w twoją stronę. Gdy do nich podejdziesz użyj L1+R1 aby nimi rzucić w przeciwnika.

Najlepszy moment na twój atak to końcówka jej serii ciosów. Użyj kamuflażu aby zbliżyć się do niej w dobrym momencie i zadawaj ataki specjalne. Po kolejnej cutscence Tinkerer wyciągnie miecz, ma on duży zasięg więc oddal się gdy będzie nim atakować. Uważaj również na fale uderzeniowe i lecące w twoją stronę przedmioty.

Zbliżenie się do niej może okazać się dość trudne, lecz tylko w tej sposób nie ucieknie przed twoim jadowitym ciosem. Gdy będzie się zbliżać koniec walki nad Phin pojawi się trójkąt. Zadawaj jej obrażenia z wyskoku, kilka takich ataków i pojedynek się skończy.

Gdy walka dobiegnie końca reaktor stanie się krytyczny - Spider-Man Miles Morales: Bitwa o Harlem - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Gdy walka dobiegnie końca reaktor stanie się krytyczny. Udaj się w jego stronę i pochłoń jego energię. Obejrzyj ostatni film kończący główny wątek fabuły.