Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Czas działać - solucja, opis przejścia Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Kolejna strona naszej solucji zawiera opis misji głównej Czas działać (Time to rally) do gry Spider-Man Miles Morales. Po ukończeniu tego zadania odblokujesz Klasyczny Kostium (Classic Suit) oraz zdolności kamuflażu.

Lokacja: Harlem

Nagrody: 4000 PD

Po wyjściu z mieszkania udaj się wraz z Ganke wzdłuż ulicy podążając za znacznikiem - Spider-Man Miles Morales: Czas działać - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Po wyjściu z mieszkania udaj się wraz z Ganke wzdłuż ulicy podążając za znacznikiem. Po drodze możesz przeskanować otoczenie (R3), aby podświetlić rzeczy i osoby, z którymi możesz wejść w interakcję. W pobliżu znajdziesz również swojego wujka Aarona.

Po przerywniku rozpocznie się walka z bandą Undergroundu. Uważaj na snajperów i rozpraw się z wszystkimi przeciwnikami na pobliskich dachach budynków.

Gdy pozbędziesz się wrogów na wiecu, udaj się szybko w stronę mostu, na którym doszło do potężnej eksplozji - Spider-Man Miles Morales: Czas działać - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Gdy pozbędziesz się wrogów na wiecu, udaj się szybko w stronę mostu, na którym doszło do potężnej eksplozji. Po krótkim filmiku znowu będziesz musiał rozprawić się z bandą Undergroundu. Używaj jadowitej rozwałki i jadowitego skoku gdy otoczy cię większa grupa nieprzyjaciół.

Po pokonaniu buntowników, most zacznie się walić a ty będziesz musiał pomóc uwięzionym ludziom, zanim będzie za późno - Spider-Man Miles Morales: Czas działać - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Po pokonaniu buntowników, most zacznie się walić a ty będziesz musiał pomóc uwięzionym ludziom, zanim będzie za późno. Znaczniki na ekranie będą ci wskazywały kolejną grupę mieszkańców do uratowania. Wskocz z powrotem na most i wciśnij L1+R1 na cysternie z wodą, aby ugasić płomienie blokujące ucieczkę. Następnie przyciągnij autobus balansujący na krawędzi.

Gdy wystartujesz z powrotem w górę, inna część mostu pęknie - Spider-Man Miles Morales: Czas działać - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Gdy wystartujesz z powrotem w górę, inna część mostu pęknie. Wyląduj na moście i ciskaj przy pomocy R1 pajęczą siecią. Przesuń pobliską część ciężarówki aby stworzyć platformę do przejścia dla uwięzionych ludzi. Ostatnia cutscenka zakończy misję. Otrzymasz nowy kostium oraz odblokujesz kamuflaż.