Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: La Nochebuena - solucja, opis przejścia Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Marvel's Spider-Man Miles Morales przeczytasz o piątej misji głównej o nazwie La nochebuena.

Lokacja: Harlem

Nagrody: 3500 PD

Znacznik doprowadzi cię do domu Milesa - Spider-Man Miles Morales: La Nochebuena - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Znacznik doprowadzi cię do domu Milesa. Na dachu budynku podejdź do plecaka i wciśnij trójkąt. Bohater przebierze się i wejdzie przez okno do swojego pokoju. Możesz w nim chwilę poszperać. Przeskanuj otoczenie i poszukaj przedmiotów, z którymi możesz wejść w interakcję a następnie udaj się do salonu. Po krótkim przerywniku filmowym, mama Milesa poprosi go o pomoc w przygotowaniu wigilii.

Przejdź się po salonie i kuchni, możesz np. zajrzeć do lodówki, porozmawiać z mamą lub Ganke. Zapal choinkę i podejdź do gramofonu aby włączyć muzykę. Rio poprosi Milesa o przyniesienie płyt z jej sypialni.

W sypialni Rio, na podłodze znajdziesz akta o tajemniczym Prowlerze - Spider-Man Miles Morales: La Nochebuena - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

W sypialni Rio, na podłodze znajdziesz akta o tajemniczym Prowlerze. Następnie wybierz jedną z trzech dostępnych płyt i wróć do salonu. Podejdź do gramofonu i włóż płytę. Gdy zadzwoni dzwonek, podejdź do drzwi aby wpuścić Phin.

Po krótkiej rozmowie nastąpi awaria prądu - Spider-Man Miles Morales: La Nochebuena - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Po krótkiej rozmowie nastąpi awaria prądu. Podejdź do skrzynki w przedpokoju i wciśnij trójkąt. Będziesz musiał wyjść przez okno swojego pokoju i znaleźć transformator na budynku. Używaj R3 aby skanować otoczenie, nie masz na sobie swojego kostiumu Spider-Mana więc nikt nie powinien cię zobaczyć. Udaj się po ścianie w lewo, obejdź budynek na około, nie wchodź na dach i omijaj okna aby pozostać niezauważonym.

Podążaj za znacznikiem aż znajdziesz transformator. Podejdź bliżej i postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Gdy prąd w całym budynku ponownie zostanie włączony wróć do mieszkania przez okno w salonie aby zakończyć misję.