Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Roxxon Rhino - boss, jak pokonać? Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Niniejsza strona poradnika do gry Spider-Man Miles Morales zawiera informacje na temat kolejnej walki z Rhino. W 14 misji głównej - Spotkanie na szczycie (Tinker Tailor Soldier Spy) Roxxon Rhino będzie tym razem wyposażony w potężny pancerz. Poniżej znajdziesz wskazówki jak rozbić jego zbroję, aby wygrać bitwę.

W tym starciu, Rhino dzięki Simonowi Kriegerowi będzie posiadał potężną, czerwoną zbroję Roxxon, która uczyni go odpornym na Jadowite Ciosy Milesa - Spider-Man Miles Morales: Roxxon Rhino - boss, jak pokonać? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

W tym starciu, Rhino dzięki Simonowi Kriegerowi będzie posiadał potężną, czerwoną zbroję Roxxon, która uczyni go odpornym na Jadowite Ciosy Milesa. Skup się więc na rozbiciu pancerza kawałek po kawałku. Dodatkowym utrudnieniem będą wspierający go żołnierze Roxxon, pozwól aby twój pomocnik zajął się nimi, gdy ty skupisz uwagę wyłącznie na Rhino.

Rhino co jakiś czas będzie używał szarży, wskocz wtedy na jego plecy i skieruj go na pojazdy stojące przy ścianach - Spider-Man Miles Morales: Roxxon Rhino - boss, jak pokonać? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Rhino co jakiś czas będzie używał szarży, wskocz wtedy na jego plecy i skieruj go na pojazdy stojące przy ścianach. Na chwilę zostanie on ogłuszony. Wtedy atakuj go serią ciosów lub wykończeniem, aby odrywać kolejne części jego zbroi. Nie używaj jadowitych zdolności, dopóki nie rozbijesz jego pancerza.

Uważaj na jego ataki tupnięciem i skokiem, miej go zawsze w zasięgu wzroku aby zrobić unik, gdy będzie próbował rzucać w ciebie przedmiotami. Gdy wskoczysz mu na plecy, możesz skierować go na pozostałych przeciwników, aby szybko wyeliminować ich z bitwy.

Po tym jak Rhino straci większość swojej zbroi, zacznie ciskać w ciebie pojazdami, które rozpadną się na mniejsze części - Spider-Man Miles Morales: Roxxon Rhino - boss, jak pokonać? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Po tym jak Rhino straci większość swojej zbroi, zacznie ciskać w ciebie pojazdami, które rozpadną się na mniejsze części. Uważaj na jego zwiększone ataki tupnięciem, ponieważ wyzwalają one trzy fale uderzeniowe, które mogą cię zranić i na chwilę pozbawić jadowitych zdolności.

Poczekaj aż wykona rzut i tupnięcie i dopiero wtedy podbiegnij szybko do silnika i uderz go przy pomocy Jadowitego Ciosu. Szybko podnieś w tej sposób naładowaną maszynę i rzuć w kierunku Rhino. Kontynuuj ataki serią zwykłych ciosów i ostatecznie zniszcz jego pancerz.

Gdy zbroja zostanie rozbita, w końcu będziesz mógł użyć swoich specjalnych zdolności. Megajadowity Wybuch (L1+kóło+trójkąt) ogłuszy zarówno Rhino, jak i pobliskich żołnierzy Roxxon, dając ci mnóstwo możliwości na kolejne ataki jadem.